Laevolac szirup?

Figyelt kérdés

Van aki adja a babájának a laevolac hashajtó szirupot?

Lányom 2,5 hónapos, maltofert szed ami sajnos nagyon megfogja a székletét. Doktornő ajánlott napi 2,5 ml szirupot mellé. Az lenne a kérdésem aki adja a gyerekének, mennyi vizet iszik? Lányom tápszeres, meg ez mellé kell igyon többet, de nem nagyon fogadja el mindig pár korty.. próbálom etetés közben át tenni a szájába a vizes cumisüveget de hamar észre veszi és nem kell neki. Baba teát is isszuk de nem a kedvence…


2023. máj. 4. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Adom és bevált a szirup. Enyém is keveset iszik vizet.
2023. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mennyi idős a babád?
2023. máj. 4. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Most másfél éves,de kis kora óta volt székrekedése így kB 3 hónaposan is kapott. Ez csak sima székletlazító nem hashajtó így nem is egyből hat.
2023. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az a szirup, elvileg nem okoz semmi hozzászokast, tartósan is lehet szedni.
2023. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adtuk,és jó volt. Hatásos.
2023. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Maltofer miatt kapta valaki babája?

Feketés kaki jött szegénykémnek.. nagyon sírt utána sose hallottam még így sírni. Fájhatott neki, de az orvos azt mondta semmiképp ne hagyjuk abba mert nagyon nem jó az eredménye😥😏 2,5 ml adok neki esténként

2023. máj. 4. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Maltofert én szedtem, de olyan gyomorgorcsom volt tőle, hogy abba kellett hagynom. Egy kisbabának akinek eleve nem jó még az emésztése nagyon kellemetlen lehet. A fekete széklet normális, a vas miatt szinezodik el. Aztán kiderült, hogy egyik vaskeszitmeny sem szívódik fel nálam. Vénásan kapok néha vasat. Sokkal jobb, mert így kikerüli a gyomrot. De nem tudom babaknak mit lehet adni.
2023. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!