Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nekem panaszkodnak?

Miért nekem panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Egy egy éves ikerpár anyukája vagyok , soha sem panaszkodtam hogy nehéz, pedig az !!! Viszont a barátnőimtől mást sem hallok az ő gyerekükről , majdnem az ikrekkel egyidősek, csak a panaszkodas... Amikor terhesek voltunk , akkor is ők nagyon szenvedtek , nyilván én is , de nem szeretek panaszkodni. Szóval olyan idézetet , vagy verset vagy bármi ilyesmit keresek , ami azt tartalmazza hogy nekem panaszkodnak, holott nekem nagyjából minden nehezebb kettővel. Tudnátok nekem írni ilyeneket ? Köszönöm szépen!!
2023. máj. 10. 11:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

"Pofádat befogod,

neked csak egy van,

könnyű a dolgod."


tessék, idézet tőlem

2023. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem egészen értem a problémádat.

Ők panaszkodni akarnak - szívük joga.

Te viszont nem vagy köteles őket hallgatni: leépítheted velük a kapcsolatot.

2023. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretném őket ilyen szinten megbántani, csak finoman közölném a dolgokat egy idézet formájában .
2023. máj. 10. 11:24
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát az aztán marha nagy ötlet 🤦🤣
2023. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ha kerek őszinte lennél és nem idézeteznèl, meg célozgatnàl meg játszmàznàd, hanem őszintén beszélnèl velük, és megmondanàd, hogy téged lehúz ez a sok panaszkodàs, neked sem könnyű sőt. Bár igazából nem értem a problémát....Nem mindenki folytja magába a problémàit, érzéseit.
2023. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Teatyaúristen, ne égesd már le magad, hogy idézettel üzengetsz, középiskolából nem nőttél még ki? 😄😄
2023. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Esküszöm, bármikor feljövök ide gyk-ra ebbe a kategóriába, mindig sírva tudnék röhögni az emberi butaságon 🤣🤣🤣
2023. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még nincs gyerekem de kapaszkodj meg!!! én is szoktam panaszkodni. Mindig van nehezebb/rosszabb/kéményebb élet. Ennyi erővel soha senki nem panaszkodhat. A túlzott panaszkodàs tényleg idegesítő, de nehogy már azért ne panaszkodhasson senki mert te nem szoktàl...Ha ennyire szuper vagy, akkor talán az is megy, hogy elmond nekik a véleményed.
2023. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
A barátnők arra is valók, hogy az ember elpanaszolhassa nekik, ami neki adott helyzetben nehéz. Ha ezek után, te közlöd velük, hogy pofád befogod, mert nekem nehezebb, akkor nem vagy se túl empatikus, se barát.
2023. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Ilyenkor rájuk nézek, és megmondom szerinted kettővel könnyebb?

De olyan arcot vágok, hogy értse az arcomon lévő idézetet.

2023. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!