Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is sokat nyöszörög,...

Más babája is sokat nyöszörög, panaszkodik? Vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 hónapos múlt, evés után játszunk vele beszélgetünk hozzá nagyon szereti majd önállóan is játszik a csörgőivel, de azt hamar megunja. Közben és utána sokat nyöszörög olyankor nem tudom mit szeretne. Mit akar közölni velem???
2012. dec. 27. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kakil. Vagy kakilni próbál. Nekem akkor nyöszörög még mindig, már 8 hónapos :), de 2 hónaposan is ugyanígy csinált, csak gyakrabban, hiszen gyakrabban kakilt.
2012. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 5 hós a kisfiam, gyakran csinálja. Próbálom szórakoztatni, de néha nehéz mit kitalálni, nem akarom, hogy folyton kézben legyen.
2012. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvittük orvoshoz és kiderült, hogy a fogcsírák működésbe léptek és fáj az ínye neki.
2012. dec. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!