Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rögtön tisztába rakom...

Ha rögtön tisztába rakom kakilás után miért csipi ki mégis a fenekét? 10 honapos a kislány lehet hogy jön a foga azért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Még picike és érzékeny a bőre :)
2010. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos fogzáskor megváltozik a pisi-kaki ph-ja. Ezért gyakorlatilag ahogy érintkezik a bőrrel, máris ki tudja marni. Kend sudokremmel, ha csúnyább lenne, vagy hosszan elhúzódna, akkor nem árt megmutatni dokinak.

Többfajta felmaródás létezik, többfajta kezelési móddal. Nálunk már 3féle kezelést is kellett alkalmazni emiatt.

2010. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább orvosnak mutasd meg a popsiját.
2010. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sima kaki nálunk nem okozott gondot sosem, pedig előfordult, hogy nem tudtam egyből pelenkázni, mert úton voltunk, és siettemm haza, és csak aztán sikerült, de semmi gond nem volt. A fogzásos kaki viszont egyből kicsípi, nem tudok elég gyors lenni (ma pl. láttam, amikor éppen prudukált, kb. 3 perc telhetett el, amíg egy poharat meg egy tányért elmosogattam, és már rózsaszín volt a kis popsija, csak a fogat nem látom még. Rágófog, nem hagyja megvizsgálni:))
2010. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!