Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám kulcscsontja eltört a...

A babám kulcscsontja eltört a szüléskor. Aki még járt így, leírja a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Hogyan gyógyították, mennyi ideig, mi történt pontosan? Hogyan tört el? Tényleg gyakori vagy csak a kórházban ámítottak engem, hogy ne aggódjak?

2023. máj. 15. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is nagyon gyakori, de nem ritka.

Magától gyógyul.

2023. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

MO-on lehet gyakori, mert ott az orvosok minél elöbb akarják a gyereket kirángatni, ezét eröszakosan bánnak a babával is meg az anyával is.

Nyugaton még egyetlen ilyen esetröl hallottam eddig, az orvost komolyan felelöségre vonták miatta.

2023. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek mondjuk ovisként tört el, mert elaludt a széken és magától ledőlt. Semmit nem kellett vele csinálni.
2023. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy elég gyakori itt, más országok statisztikáit nem ismerem. Leginkább semmit nem szoktak vele csinálni.
2023. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit csinálni, meggyógyul.
2023. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magam születtem így, semmiféle hátrányom nem származott belőle.
2023. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám született így, nem csináltak vele semmit és nyom nélkül begyógyult. De borzasztó, hogy egy ilyen szörnyűség nem hihetetlenül ritka. Jobbulást a picinek!
2023. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak is eltört, elakadt a válla kitoláskor, nem tudom meddig fejtegették, meg fájást tartottunk vissza, mire sikerült átgördülnie, nagy baba volt. Most 2 éves, semmi baja.
2023. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!