Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van mas is, akinek a babaja,...

Van mas is, akinek a babaja, ha babakocsival setaltok mindent nez, csak titeket nem?

Figyelt kérdés
Persze ha sokszor szolok neki egyszercsak odanez, de total nem erdekli egy darabog, hogy szolok neki, nez mindent, talan csak lekoti a kulvilag? Mas babakkal ez hogy van?
2023. máj. 16. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Biztos autista

Téged egész nap nézhet, már megunt, de a világot csak ekkor látja.

2023. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk konkrétan amikor átült a sport részbe, rögtön meg kellett fordítanunk az ülést, mert inkább előrefelé akart szemlélődni, nem minket nézegetni. A mózesben is nézelődött, vagy aludt.
2023. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom #3as , hogy valaki normalis valaszt is tud irni, hogy naluk hogy volt, nem csak flegma meg provokativat.
2023. máj. 16. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Az lemaradt, hogy most már 3 éves, ha beszélgetünk, a szemünkbe néz, de ha valamit kérni szeretnék és szólongatom, nagyon igyekszik kerülni a tekintetem…
2023. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Természetes, hogy a kinti világ történései, hangjai lekötik és nem az anyjára figyel.

Tényleg nem értem, mi a problémád ezzel.

2023. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Bem kell privátban üzengetni l, idióta kérdésre, idióta válasz.
2023. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mindkét gyerekem imádott nézelődni. Sok minden lekötötte, érdekelte őket, séták alkalmával a legkevésbé én. Persze beszéltem hozzájuk folyamatosan, így kommunikáltunk.
2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
1 éves,mindent néz...főleg az autókat.
2023. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, akik normalisan valaszoltak.
2023. máj. 16. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Mindent nézegetnek ilyenkor, csak minket nem.

Azt azért figyelgesd nincs e a hallásával probléma.

Bár nem ritka , mi ilyenkor mindig azt mondtuk a babáinkra hogy "alkalmi süket" mert annyira lekötötte őket a külvilág, hogy nem is figyeltek ránk ha szóltunk sem. Már kisefelnőttek a gyerekeim.

Ne aggódj teljesen rendben van ha nézelődnek.

2023. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!