Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek 5-6 hónap körüli babája nem szereti a babakocsit? Hogy sétáltok?

Figyelt kérdés
Az enyém elég hamar sírni kezd benne. Esetleg ha feljebb döntöm a háttámlát akkor talán kilátna és lekötné amit lát...Szerintetek? Olyan rossz bezárva lenni! Én szivem szerint sétálnék egész délelőtt :-(( A kengurut sem mindig viseli el, sokszor abban is sír. Mit tegyek?
2012. júl. 26. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Utálta. Már nem tartotta görcsben a kezét, de a fekvő babakocsiba mindig. Aztán vettem egy mei tai-t, azt nagyon szerette. Vegyél kengurut, mei tai-t, hordozó kendőt, amelyiket akarod, vehetsz használtat-újat, házi készítésűt, stb, vaterán, márkaboltban, széles a választék. Kislányom az ülő babakocsit sem szerette.
2012. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első és második is én vagyok: Ezt a linket nem azért küldtem, mert ezt a fajtát érdemes venni, csak innen tanultam meg megkötni (én házi varrásút rendeltem egy kismamától a vaterán, és bevált, jóval olcsóbban), nekem a kendő bonyolultnak tűnt, a kengururól meg sok orvos is írta, hogy nem jó a gerincnek.
2012. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Félig ülő pozíció, vagy ha olyan a babakocsid, a hordozót tedd rá

Nekem sem szerette a lányom, de miután a hordozóban vagy döntve az ülés én sétáltunk, szerette. A kengurút utálta, a hordozó kendőt is, sírt benne, sőt volt hogy le is hányt benne, bukósisak baba volt, gondolom nyomtam a gyomrát.

2012. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom KIZÁRÓLAG a hordozóban hajlandó sétálni, újszülött kora óta. Sehol, semmi másban, egyetlen percet sem volt hajlandó eltölteni, így abban vittük mindig.
2012. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok: mármint nem hordozókendőben, hanem a babakocsihoz tartozó hordozóban. :)
2012. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emeld meg a támlát, nyugodtan! Én megkérdeztem a gyermekorvosunkat, mikor az én Kicsim négy hónapos volt. Azért üvöltött, mert nem látott ki :)


Kendő is jó móka, ha bírja a derekad (azt is szokni kell)

2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bogyo110 ***** válasza:
Szia! Az én kislányom amióta ülni tudott már nem igazán maradt el a babakocsiban ,majd 1 évesen elindult és szépen el is kellet raknunk a babakocsit mert onnantól pláne nem maradt el most 1.5 éves és mindenhova sétálva megyünk vagy ha elfárad akkor kicsit viszem aztán megint séta lassabban haladunk de ez van sajna :-)
2012. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az segített, hogy hasra raktam, fejjel előre, általában úgy sétálunk 3-4 hónapos kora óta, akkor rendesen kilát, nézelődik.

Ő például a hordozót is utálja és a spotrészt is (7 hónapos, és ezt a döntött pozíciót baromira nem szereti, valahogy kicsúszik belőle).

Abban bízom, ha már ülni fog rendesen, jobb lesz.

Mindenki cseréli le tök korán a mózest, mi meg abban nyomjuk még mindig, pedig keze-lába kilóg már, ha háton van :))

2012. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi pont úgy, mint az utolsó írja, lábzsák le, arccal előre hason. Amúgy is csak hason aludt, feküdt, játszott mindig.

Azért néha kivenni és cipelni is kellett... Elég rossz időszak volt, utáltam lemenni. Ráadásul télen, overálban, sapkában.


Amióta rendesen ül (izomból, előrehajolva, karfát fogva, mindenhogy), azóta szerencsére megszűnt ez a probléma. Már jár is (14 hónapos), nyár is van, úgyhogy minden szuper. Ha ki is akar szállni kicsit, akkor pár lépést sétálunk, és már ül is vissza.

2012. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!