Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a babám...

Mit tegyek, hogy a babám széklete lágyabb legyen? 11 hónapos és nem igazán sok a folyadékbevitel sem, max 1 dl iszik 1 nap!

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


Az nagyon kevés...ki fog így száradni.

Adj neki gyümölcsleveket, ásványvizet, teát...amit elfogad, de ennél többet kell innia.

Mitől lágyuljon így a kakija?

2008. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: szopik még a kicsi?
2008. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kamillatea - az nekünk segített, és az őszilé is jó. és ha rostos leveket itatsz vele az is segíthet. és tényleg kevés a folyadékbevitel. kínáld meg jó soxor naponta többet kellene innia.
2008. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyen minden nap gyümölcsöt. A babajoghurt is segít nálunk és a gyümölcslé. Viszont az 1 dl folyadék nagyon-nagyon kevés! Próbálni kell minél többet itatni vele. Nálunk is baj volt, nem akart inni nagyon. Ő szopik még mindig, a cumisüveget nem ismerte, de kénytelen voltam vele megismertetni, mert nem ivott a csőrős pohárból, csak játszott vele, kiköpte... Végül cumisüveg lett a vége, kb 8 hósan. Én mindig azt csinálom, hogy feltöltöm vízzel és leteszem neki a szőnyegre. Amikor gondol egyet iszik. Még csak játékból is meghúzza egy párszor a butykost. :) A helyedben megpróbálnám. Az én kicsim is 11 hós, de napi 3-4 dl-t minimum megiszik, van hogy fél litert is. Mindenképpen itatni kell, a tied iszony keveset iszik. Ami baj.
2008. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Már mindent megpróbáltam,de semmit nem fogad el!!Már nem szopizik!
2008. dec. 30. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!