Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok babapiskótát a...

Mikor adtatok babapiskótát a babának először?

Figyelt kérdés
Babakekszet már kapott 6 hónapos. vettem babapiskotat (hisz igazából a babakeksz is cukros is és tojást is tartalmaz) adtam neki egy felet hogy el nyammogja ízlett neki nagyon, viszont olvasom hogy 8 hónapos kortól kaphatna de nem ajánlják..na most aggódom picit bár nem lett semmi probléma. De kíváncsi vagyok ti adtatok e a babátoknak?

2023. máj. 17. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
De minek adsz ilyen szarokat?
2023. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Csak azért mert rá van írva valamire, hogy "baba", még nem kell kötelezően babáknak adni.
2023. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

A te étrended része a babapiskóta, babakeksz?

Ha nem, akkor miért érzed fontosnak, hogy "bevezesd"?

A hozzátáplálás arról kellene szóljon, hogy fokozatosan átáll a ti étrendetekre.

2023. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Hogy a kérdésre is legyen válaszod,ne csak a sok minek adtad? meg hasonlók,leírom,hogy 7 hónapos volt a fiam amikor kapott először piskótát..köszöni jól van..

Nem lett a kedvence,szóval nekünk nem jött be.nrm is adtam többet.

2023. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem adtam, mi sem eszunk. Tiramisut ettunk valamikor, mar nemtudom, hany eves volt, de ovis, abbol kaphatott.
2023. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Sosem adtam nekik, max akkor ettek mikor Tiramisut csináltam de már bőven nem babák voltak. Felesleges igazából ilyeneket adni.
2023. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
6 hónaposan adtam neki először (kifejezetten babáknak valót). Nem azt ette-éjjel nappal, csak néha elmajszolj egyet.
2023. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Sosem adtam neki.

Mi sem eszunk szemetet, egy fejlodo szervezetnek meg plane nincs ra szuksege. Zoldseg, gyumolcs, szenhidrat, szin hus, viz. Ez kell neki.

Egyebkent meg 6 honapos kortol MINDEN adhato, kiveve mez. A mogyorot is erdemes meg 1 eves kor elott bevezetni.

2023. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan kaphat, a hírekkel ellentétben valahogy túl fogja élni a pokollegmélyebb bugyra babapiskótát, a magyarok túlsúlyának és katasztrofális egészségügyi állapotának alfáját és omegáját, a cukorbomba mérgek királynőjét.


Nem kell rendes kaja helyett a nap 24 órájában, de nálunk nagyon sokat segített, mert a gyerek ezt volt hajlandó először harapni és rágni, utána tudtam más, keményebb kekszek felé haladni.

2023. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szándékozom adni. De mi szemetet eszünk a férjemmel szóval nem a mi táplálkozásunkra tervezzük fokozatosan átállítani a babát, esetleg fordítva jó lenne ha mi is áttérnénk az egészségesebb ételekre.

De mindig meglep hogy itt mindenki szuperegészséges táplálkozáson van alapból, nekem sokszor időm sincs főzni.

2023. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!