Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az egész nap...

Mit csináljak az egész nap síró 6 hetes babával?

Figyelt kérdés

Nem éhes, tiszta a pelenka, nem fáj a hasa. Csak és kizárólag az tartja csendben, ha idióta módon kb rángatva van, nem elég a ringatás neki.

Amint megállok vele, sír, egyre hangosabban, vörösödik.

Már fáj a kezem, vállam.

Hordozóban is sír.


2023. máj. 18. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Milyen hordozót használsz? Megfelelő a kötés? Foga nem jön? Növekedési ugrás is lehet.
2023. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Cumival, rugalmas kendőben magadra kötve próbáld meg, így legalább a kezed pihenhet.

Nekem ha semmi nem működött akkor általában a szoptatás segített.

Mikor az sem akkor a hasa fájt, arra a tornáztatás volt a leghasznosabb.

2023. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

6 hetes babának a foga? Egyes, te láttál már 6 hetes babát?


Kérdező, mi az, hogy rángatva van?? Ez elég aggasztóan hangzik... Ideges vagy? Mert ha igen, akkor az a pici nagyon érzi, és simán sír ettől is!!

2023. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Ne rángasd azt a babát mert annak következménye lehet.Kérd ki a védőnőd vagy a háziorvosod véleményét lehet hogy mégiscsak van valami baja annak a szegény gyereknek.
2023. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen 6 hetes babának a foga. A fogcsírák jóval fog kijövetele előtt elkezdenek mocorogni
2023. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a fehér zajt, akár több félét is. YouTube-on sok van.
2023. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Igazából babafüggő. Én babaként végigordítottam mindent egészen fél éves koromig. Itt most vagy csak a baba "tipusa" vagy máslehet a háttérben. A lényeg annyi hogy nemszabad túlgondolni.
2023. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz váltótársat. Ringassa/rángassa napi pár óràt az apja, nagyszülő, baràt, bèbiszitter.
2023. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Oo, hozd át hozzám, majd én vigyázok rá. 🤩


Egyébként nyugodj meg mert a baba feszült lesz attól, ha az anyukája is feszült. Nagyon érzik ám!


Próbáld meg egy pleddel kicsit szorosabban bebugyolalni, hogy úgy érezze magát, mintha meg az anyaméhben lenne. De ne túl szorosan!

2023. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gimnasztikai labdan rugozas, vagy szoptatos fotelben ringatas, ha “engedi”, hogy leulj. Az enyem az elso 3 honapban orditott, ha nem setalgattam vele, mar azt hittem, bekattanok. Ezen csak az segitett, ha gyakran megszoptattam, olyankor abbahagyta, illetve kiserult, hogy erzekeny a tejfeherjeere, illetve csendes refluxa is volt, valamint a szules is traumatizalhatta (engem is), elkepzelheto, hogy oxigenhianyos allapot is fennallt. Sajnos ezeknek lehet egy ilyen kovetkezmenye is, de az is lehet, hogy csak szimplan tobbemberes (bar annak szerintem mindig van oka, max. nem derul ki). Nalunk enyhe szenzorossag is van/volt (mar 7 eves). En hordozokendovel eltem tul, meg nagyon gyakori szoptatassal.
2023. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!