Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorcsogo, "rofogo" hangot ad...

Szorcsogo, "rofogo" hangot ad ki alvas kozben de nem latom h tele lenne az orra, nem is folyik.6hetes. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Olyan hangok jonnek a bababol h ahhoz tudnam hasonlitani mint mikor nagyon nathas az ember de nem fuj orrot...mintha (elnezest) fulldokolna a takonyban. Ilyenkor mi van?
2016. okt. 7. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Enyém is hat hetes és röfög ő is akkor lehet ez normális :-)
2016. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
2 gyerekem van, mindegyik ezt csinálta. Ez teljesen normális jelenség ilyen piciknél.
2016. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Az én 2,5 hetesem is röfög.
2016. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Vettem ilyen tengeri só oldatos orrsprayt, ami 1 hónapos kortól használható. Ha nagyon"röfögött", fújtam bele és szépen kifolyt a vízzel együtt a lerakódott trutyi is.

Azért túl gyakran nem mertem alkalmazni, bár elvileg csak tengerisós víz. Heti 2-3 alkalommal, leginkább éjszakára, nagyon bevált.

2016. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
náluk még ritkán van olyan, mint nálunk, hogy kifolyna a náthás orrfolyás, inkább hátra, a garat felé csorog. Érdemes tengerivizes sprét fújni neki, aztán próbálni szívni. Sajnos a kisebbik lányomnál is ilyen volt, aztán szépen ráment a nyák a légcsövére és alig bírta kiköhögni - 5 hetes volt, még köhögni sem tud rendesen, így olyan volt, mint aki fuldoklik. Benn is voltunk 3 napot a kórházban miatta, bár ott is csak az inhalálás ment, meg a spéci orrszívás, szondával, amivel a garatról is le tudnák szívni
2016. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!