Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy a 6 hetes...

Mit csináljak hogy a 6 hetes babámnak legyen kakija?

Figyelt kérdés
6 hetes kisfiamnak 6 napja nincs kakija magától csak segítséggel./szélcső/.Adtam neki laevolacot de nem használ.A glicerines végbélkúpról kinek mi a véleménye?Adhatok neki végszükség esetén?
2016. jún. 22. 10:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba.
2016. jún. 22. 10:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokat tornáztattam. Mindenképp vidd el az orvoshoz, mert úgy emlékszem, hogy tápszeres babának minden nap kéne kakilnia. Remélem, hogy nincs semmi baja a babódnak!
2016. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem jó neki ez a tápszer. Szerintem orvossal beszéld meg mi a véleménye a kúpról illetve a tápszerről.

Mindennap az enyém nem kakilt egyébként de 1 napnál több se maradt ki, ez nála még rendben volt mert nyugodt baba volt mellette. A széklete se volt kemény. Hanyadik nap segítesz rajta és milyen panasz van előtte?

2016. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már ajánlottam nektek novalac it tápszert, nem próbáltátok ki? Nekünk azóta minden nap van széklet mióta ezt eszi,előtte mi is székrekedéssel küzdöttünk.
2016. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi panasz!

Húzkodja magát de enni most eszik 70-90-et.Büfi van pukizni pukizik.Aludni alszik.Nem mocorog alvás közben.Biogaia és D vitamint kapja.Leavolacot is adok neki és kaki Sehol.Vasárnap éjjel kakilt sárgát.

2016. jún. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!