Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit tudtok aludni kisbaba...

Mennyit tudtok aludni kisbaba mellett?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett a témában, csak kíváncsi vagyok, hogy kinek mennyi az alvásideje baba mellett, (ha mondjuk rossz alvó vagy jó alvó) és hány óra lenne elég a kipihenéshez?

Mennyitől nem veszélyes a nemalvás (kb 5-6 óta az már jó)?


2023. máj. 21. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 9-10 órát aludtam, de 1-1,5 órás részletekben.

Az még bírható volt. Nem tökéletes de bírható.

Most a másfél évessel kb 7 órát alszok 3 részletben, hát ez már húzósabb.

2023. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Kislányom tápszeres volt, így apjával felváltva keltünk fel hozzá. Így nem volt olyan vészes. Jó alvó is volt mellette, szerencsés voltam, de persze sajnos nem mindenki. Nálunk mondjuk másban volt rossz az az időszak.
2023. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb a 7 óra volt még az elején (persze 3-4 részletben), aztán volt időszak, amikor sokszor csak 4 órát aludtam, azt is 1 órás részletekben. Most már 3 éves múlt, még mindig rossz alvó, de már csak 1x kel éjjel és alszik 8 órát, nappal meg kb semmit.

Hamarosan érkezik a testvére, hát az alvástól félek….

2023. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van, a fiam 8, a lányom 7 hetes kora óta nem kel fel éjjel (már 11 és lassan 3 évesek), addig is max 1-2 alkalommal keltek.
2023. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfuggo. En telibe kaptam a locsot, haromeves lassan, és most fél éve alszik éjszaka vállalhatóan. Volt olyan időszak hogy az egész éjszakát a kanapén töltöttem ülve rendszeresen. De most is van, hogy egy betegség vagy front, telihold, napirend borulás, akármi és kelünk többször. A korábbi horrorhoz képest azonban uralható, hogy megvan a 7-8 óra két részletben.
2023. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

7-8 óra éjjel egyben, nappal nem alszok. Nekem szerencsém van vele ilyen szempontból, mert az elejétől így alszik, csak pár hétig keltettem éjjel enni, mert sárga volt, de aztán abbahagytuk.

Viszont vashiányom van, és nsgyon nehezen ébredek reggel, de kipihent vagyok egyébként.

2023. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8 óra 3 vagy 4 részletben. 3 hónapos delikvens. Szerintem ez vállalható. Az apja kel a nagyobbhoz, 1 vagy 2 kelés van éjjel, ő nehezebben viseli, de bírja.
2023. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam kb. 6 hetes kora óta 7-8 órákat alszik egyhuzamban, tehát evés nélkül. Amíg hulla voltam, egyből feküdtem le én is vele, már fent maradtam, így nálam inkább 5 óra az egyhuzamban alvás, de a kisfiam a reggeli ébredés, evés, peluscsere után még visszaalszik 2-3 órát babafészekben a mi ágyunkban (amúgy a szobájában alszik, kiságyban), akkor becsatlakozom hozzá én is.

Szerencsés vagyok vele. Persze még csak 3 hónapos, ez biztos rosszabb lesz, ha fogzik. Bár igaz, hasfájós is volt, ez mégis csak nappal okozott panaszt, éjjel aludt, mint a bunda (hason!).

2023. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét lányom pár hetesen már 7-8 órákat aludt éjszaka, napközben is többször.

Ha nem volt halaszthatatlan dolgom napközben is legalább egyszer aludtam én is

2023. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. máj. 21. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!