Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még 7-8honapos baba...

Van még 7-8honapos baba masnal is, aki még nem figyel fel vagy hallgat a nevere?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Igaz sajna keson kaptam eszbe, hogy a neven kellene szolitani, de nem tudom mennyi ido utan figyelnek ra pl ha 2hetig szolitjuk a neven vagy 1honapig vagy teljesen mastol fugg ez?
2023. máj. 23. 14:46
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Mi kezdetektől a nevén szólítjuk, így 6 hósan már felfigyelt rá (védőnő is kérdezte a státuszon).

Szerintem ha elkezded onnan 1-2 hónapon belül biztos lesz változás :)

2023. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szólítottad eddig? Arra figyel?
2023. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éves státuszon kérdés ez, úgyhogy még bőven van rá ideje
2023. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, azóta hallgat a babád a nevére? :) én kislányom is 7 hónapos és még sajnos nem hallgat
jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia, sokkal jobban , mint abban az idoben, de meg mindig van olyan, hogy tobbszor kell szolnom, viszont mar ennek is orulok, hogy ha tobbszor szolok idenez. Egyebkent ez nagyon erdekes , mert pl kocsiban mellettem utazik…es mondjuk telefonon csak siman beszelek az apukajaval vez.nelkuli fulhallgaton, tehat a kisfiam nem hallja , nem szolok neki direktbe, es kerdezi a parom, h mit csinal a kisfiunk , en meg mondom, hogy a Domi epp ez meg az es ugy hidd el, hogy eggyyboll odafordul , sot volt olyan, h adott ki hozza egy ilyen heee hangot, kb mintha azt mondta volna, h en vagyok mivan😀!! Na itthon, szolok neki nem nez ide , baar hozzateszem itthon ugye mindig csinal valamit. Szerintem a legrosszabban akkor figyel , ha tudja, h epp olyat csinal , h azert szolok, h raszoljak. De en azt javaslom , (itt olvastam en is) hogy minel tobbszor mond ugy, amit csinaltok is. en abba a hibaba estem, h alig hivtam a neven , en nem is ertem miert. Szoval , ha pl esztek, mondjad, hogy nemtudom Zsofinak/ Zsombornak is rakok a kis taljaba epp vagy jo reggelt Zsombi, most kiveszlek, Zsofi most megfesulom a hajadat , de aztan lehet, h hulyeseg, a vegen mar en is barmibe kapaszkodtam, m olyanokat olvastam, h ahh😱 egyebkent azota mutogat is sot mar ezer eve 10es fel honapos kora ota, tok jol megmutatja mit szeretne, jjjjaaaaa es bruttaaalll miket ert en ezen le vagyok dobbenve. Hat nem is tanitottam neki olyat, h a szomszed , ezen pont ma dobbentem le.. lehuzta a wct a szomszed…panel persze azt is hallom, ha p*sal epp 😂 na mindegy, hallja a wc lehuzo hangot, mondom iggeenn lehuzták a wct ,megy oda a wchez (epp hajat vasaltam egybe van) mutogat ra, mondom neki , hogy igen az a wc , de mlst nem ezt huztak le , a szomszed huzta le a sajat wcjet…es kiiineezett a furdo ajton a folyosorol latszik a bejarati es baaszzuss oda mutatott, h a szomszed!! Szoval nagyon durva, bar lathatod en fosom a szot😂 de nagyon sokat beszelj hozza, mindent, tok mindegy ha csak a merokanalat berakod a labasba, azt is mutasd mond, ez a merokanal stb. Na ezekkel bocsi, ha nem mondtam ujat, csak az elejen emlekszem annyira elveszett voltam, hatha segitek vagy masoknak majd.
jan. 21. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál az szuper hogy mutogat akkor már nem kell ezen aggódnod :) nagyon cuki lehet
jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat ez olyan, hogy amin honapokkal ezelott aggodtam felvaltja mas, amin aggodok. Bar mindenki mondja, h ne es elvezzem az anyasagot es hogy pici , mert gyorsan megnonek…egyebkent ez nagyon igaz…ha visszagondolok , h nemreg irtam ki ezeket a kerdeseket, mar a duplaja korban azota…pont ma voltunk a 15honapos oltason😌😌 remelem nem lesz semmi gond es kesobb sem es nalatok sem. Egyebkent jelenleg a beszedfejlodesen aggodok vagyis nem jelenleg, 1eves kora ota, mert addigra elvart lett volna 1-5szo , hat az nem volt meg, jelenleg is 1-2 van talan, varok meg kicsit, olvasgattam itt, hogy masoknak pl beindult rohamosan 17-18honaposan vagy 18honaposan pont statusz elott vagy 2evesen kb mondatokba beszelt egyik naprol a masikra…hat majd meglatjuk. Mindenesetre sok aggodalommal jar az anyasag , de minden reggel ugy kelek fel, h megprobalom felretenni..azert nem mindig sikerult.
jan. 22. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek és egyetértek, én is időről időre cska aggódom.
jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!