Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz naptejet vettem. Nem...

Rossz naptejet vettem. Nem használhatom így? Vagy nyugodtan?

Figyelt kérdés

Spray változatot kerestem, találtam is Niveát. 50 faktoros.

De nagyon siettem, itthon néztem, hogy 3 éves kortól ajánlott. A fiam 1 éves.

Okozhat valamit, ha használom nála?


2023. máj. 23. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Èn használnám. Óriási különbsèg nem lehet az összetevőkben.
2023. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán csak annyi, hogy mandula olaj van benne. De olyan testápolója volt baba korában.
2023. máj. 23. 18:18
 3/4 flora08 ***** válasza:
88%
Próbáld ki egy kis bőrfelületen, ha nem piros, kiütéses tőle a kisfiad, használhatod. Tavaly egy gyógyszertári, mindenmentes, babáknak való napvédőt vettem... vörös kiütések voltak a kisfiam bőrén, ahol csak bekentem (és nem a naptól, ha nem kentem be, nem volt olyan).
2023. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Az én babámnak is lett már kiütéses a bőre bio-öko-mindenmentes testápolótól, amire allergiás lett, most az én felnőtt Niveámat kenem rá is, nagyon jól hidratálja a bőrét és nem lett tőle hosszútávon se baja. Szerintem is próbáld ki kis részén, aztán lehet használni. A mandulaolaj tuti nem baj, azt újszülöttekre is rá lehet kenni hígítatlanul.
2023. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!