Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyuka vagyok....

Szoptatós anyuka vagyok. Használhatok Klion hüvelykúpot a fertőzésemre? Ártalmas vajon a babámnak, vagy nyugodtan használhatom?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én szülés utáni 6 hetes kontrollon kaptam a dokitól Klion D100-at, mert szerinte enyhe fertőzésem volt. Használtam, de semmit nem vettem észre a babán, pedig én is szoptatok. Ugyanúgy evett, hangulata sem lett más. Mondjuk én a terhesség alatt is sokszor kaptam kúpot. Szóval, ha szerintem doki írta fel, akkor használd nyugodtan.

2008. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen használhatsz,én is vettem be gyszereket szoptatás alatt mert sajna muszáj volt.De egyik gyereknek sem okozott gondot.Max kiütése lehet.A lányomnak is volt egyszer az egész testén amikor sok tejalapú ételt ettem egyszerre.
2008. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2008. okt. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!