Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok...

Milyen pelust használtok éjszakára?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos és éjszaka sokat iszik (kb fél liter szörpit). Emiatt állandóan úszik a pisibe már hajnal 3kor. Egyik pelus se jött be, se éjszakai se semmilyen márka. Mosipelus felszívna ennyi pisit? Valamit ajánljatok kérlek😅

2023. máj. 23. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy nagyon jó tanácsom lenne. Ne itasd "szörpivel" éjjel, mert 2 évesen kirohadnak a fogai. Így egyből megoldódik a másik problémád is.
2023. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Én? Semmilyet.
2023. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Molfix pelenka?

De valóban nem egészséges a szörp.:/

2023. máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Adj neki vizet éjszaka-minden szempontból jobb és mindjárt kevesebbet fog inni éjszaka
2023. máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nem az volt a kérdés, hogy mit adjak a gyereknek😅 vizet nem issza egyáltalán, az meg, hogy minimális szörpöt beleteszek nem az ördögtől való :) biztos itt mindenki vízen él 😄
2023. máj. 24. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ördögtől való, de gondolj csak bele, egész éjjel cukorban áznak gyakorlatilag a fogai. Biztosan meg fogja köszönni neked hogy iskolás koráig nem lesznek fogai és kicsúfolják a társai. Éjszaka egyáltalán nem kell innia. De ha mégis akkor vizet adnék neki, ha úgysem szereti legalább leszokik az éjszakai ivásról.
2023. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk vízen élek, igen. Meg a gyerekem is. Hidd el, hogy meginná a vizet is, ha nem kapna mást. És az valóban megoldaná a pisi problémát is.
2023. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A cukros, ízes innivaló miatt iszik ennyit este, még ha nem is raksz bele csak egy kicsit már az árt. A túlzott éjszakai ivást kell megszüntetni nem új pelenkára váltani.

És igen, én és a gyerekeim kb csak vizet iszunk, ha valami másra vágyunk akkor 100% almalét iszunk higítva. Nem szeretném, hogy a gyerekeim is úgy járjanak mint én. 22 évesen már 130 kg voltam inzulinrezisztens, felborult hormonháztartással. Gyerekkoromban anyukám cukorral adott mindent....cukros eper, cukros kivi, cukros cukor, cukros tea, szörp, kakaó, tejbegríz fahéjas cukorral és még sorolhatnám. Nem mondom, hogy a cukor ördögtől való, a gyerekeim is kapnak édesseget, süteményt, de nem egész éjjel adagolva mint a szörp, hanem valamikor napközben egy keveset és nem minden nap.

Ha semmiképpen nem akarod leszoktatni, akkor próbálj meg egyel vagy akár kettővel nagyobb nadrágpelenkát. Fontos, hogy nem bugyipelenka legyen mert az sokkal kevesebbet bír szerintem. A fiamnál normál ivászat mellett minden reggel kifolyt. Neki nem kell egyel nagyobb csak, hogy nadrágpelenka legyen. A kicsire egyel nagyobb pelenkát adok estére és így nincs baleset.

2023. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjátok sok szörpöt iszik. És aki nem? Az én fiam 15 hónapos. Vizet iszik. Lefekvés előtt nagyon keveset. Éjjel néha. De minden éjjel pelust kell cserélnünk, de van, hogy már 1 órakor átázik a ruhája is. Már szinte minden pelenkát kipróbáltunk, de nincs meg, ami reggelig bírná.
2023. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pampers és Lidl bugyipelenkát hord éjszaka (mikor mit veszek), 16 hónapos, éjszaka többször szopizik, talán 1–2x ázott át nagyon picit.
2023. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!