Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél 10 hónap után kezdett...

Akiknél 10 hónap után kezdett a baba tapsolni és integetni, utánozni. Mikor kezdte végül?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első szülinapja körül kezdte ezeket csinálni. Integetni talán picit előtte, de tapsolni inkább picit utána.

Mutogatni 14 hónaposan kezdett, ez nagyon megmaradt, mert aggódtam miatta, hogy nem csinálja.

2023. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2023. jún. 7. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kezdett mutogatni egész tenyérrel, 16 hónaposan muttóujjal, ezt biztosan tudom. Tapsolni előtte nem sokkal, olyan 14 hónaposan kb. Integetni integetett korábban is (kb. egy évesen) de azt nem igazán szereti csinálni.
2023. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2023. jún. 8. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo azert kerdezed, mert a babad nem csinalja mèg ezeket? Nem bantasbol kerdezem, csak a kisfiam 9honapos es o sem csinalja egyiket sem, de sajnos azt latom, hogy olyan, mintha nem is erdekelne. Te mennyit mutogatod vagy csinalod ezeket elotte vagy hogy tanitgatod? En azt gondolom neha, hogy lehet, hogy kevesszer mutatom vagy csinalom es azert nem ragad meg neki annyira. Vagy megragad o neki csak még nem erett meg ra, hogy vissza is adja a latottakat, nem tudom
2023. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor még nem csinálta,akkor volt 10,5 hónapos,amikor kiírtam a kérdést. Rá pár napra kezdte a pápá-t,utánoz is most már minket,most pár hete kezdte,hogy rámutat amit kérdezünk,hogy hol van (pl. hol a maci,és rámutat),meg mutat amit szeretne. Háát én mutattam neki többször,de én is azt láttam akkor még rajta,hogy nézte mit csinálok,de úgy nem érdekelte egyébként. De nem egész nap amúgy,csak mondjuk pl. ha valaki elment integettünk pápá-t,aztán egyszer csak ő is elkezdte csinálni. Gondolom amikor megért rá. Biztos jól csinálod! :)
2023. júl. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!