Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotavirus elleni oltast...

Rotavirus elleni oltast beadassam babamnak? Nagyon draga ezert is kerem ki a velemenyeteket. Ti beadattatok? Koszi elore is valaszokat!

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én beadattam.
2010. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igen mindenféleképpen !
2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én is beadattam. Igazad van, tényleg elég húzós az ára, de ha valaki megteheti, akkor érdemes kérni. Sokmindentől nem tudom sajnos megvédeni a babámat, amit azonban megtehetek ennek érdekében, azt biztosan meg is teszem. Üdv, 10 hónapos kisfiú anyukája
2010. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én nem. a legtöbb gyereken úgy átmegy, hogy észre sem veszik, hogy ez rota volt. csak azért, mert néhány esetben kiszáradást okoz(meg állítlag mindenkinek van egy olyan ismerőse, akinek a gyereke majdnem belehalt) én nem terhelem felesleges és drága oltásokkal. érdekes mód a 3 gyerekem mellett egyszer sem találkoztam rotával, mégcsak a környezetemben, oviban, bölcsiben sem.
2010. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen! Én, amit a gyerekorvos ajánl a több évtizedes tapasztalatával, mint több gyerekes anya és nagymama, beadatom a babámnak.
2010. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen, ha tudod, szerintem adasd be. Az egyik legveszélyesebb betegség, amit elkaphat a babád. Nem véletlen a sok sztori azokról, akik majdnem belehaltak a kiszáradás miatt. Akinek meg nincs ilyen ismerős a környezetében, az örüljön neki.

De ha bizonytalan vagy, kérd ki a gyerekorvos véleményét is.

2010. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nem adattam be, pedig megengedhettem volna magunknak. Felesleges, 20 másik hasmenést okozó vírus van és ez csak a rota ellen véd. Annak is egy bizonyos alfajára. Kiváló marketingje van, sokan meg bedőlnek neki. Te el tudod képzelni, hogy ez a vírus az egyetlen, ami olyan súlyos hányás/hasmenéshez vezethet hogy kórház lesz a vége, mert kiszárad a baba? Na ugye..
2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
az meg hogy kérd ki orvos véleményét alapból baromság, mivel az orvosokat lefizetik a gyógyszergyártó cégek, hogy ajánlják az ő oltóanyagukat...
2010. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én sem adattam be, pont azért amit a 20.26-os írt.
2010. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is beadattam. De 2 ok miatt. 1-az orvosunk mondta, hogy jó ha beadatjuk 2-és ez még fontosabb, a saját lelkiismeretm megnyugtatása miatt. Ezt úgy értem ha a kisfiam kórházba kerülne amiatt hogy elkapja, nem tudnék szabadulni a bűntudattól, hogy nem tettem meg mindent azért hogy ne kapja meg. (a barátnőm kisfia elkapta, és nekik sajnos kórház lett a vége) Őszintén nem hiányzott a család költségvetéséből az erre szükséges összeg, így nemigen volt kérdés.
2010. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!