Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rotavirus elleni oltast...

Rotavirus elleni oltast beadassam babamnak? Nagyon draga ezert is kerem ki a velemenyeteket. Ti beadattatok? Koszi elore is valaszokat!

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Pl az én orvosom egyáltalán nem oltás-párti, sőt, ha nem muszáj, gyógyszert sem ír fel. Lehet, hogy hozzá nem járnak gyógyszergyártók?
2010. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Be bizony!!! Két ismerős babája is elkapta.Az egyik 2!!!!hétig volt vele kórházban,és -az ő elmondása alapján-többe került a gyógyszer,mint az oltás.Meg aztán úgy látni a gyerekedet,és tudni,hogy megelőzhetted volna ?!?!? Ha teheted ,te is adasd be!
2010. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

20:26-ossal értek egyet.Én sem adattam be egyik gyerekemnek se és nem azért mert feleleőtlen anya vagyok.

A doktornénink szerint el van túlozva ez a rotavírus és kb 200 dolog miatt lehet még hányás-hasmenés...

2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosunk nem szorgalmazta a dolgot, de ha engem megnyugtat akkor beadja, mondta! És mielőtt lehurrognátok őt 30 éve gyerekorvos! Na ő aztán látott mindent! Én hiszek neki! Feleslegesen szennyezzük őket, majd a szervezetük felveszi a harcot és megedződnek maguktól!
2010. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mi nem adtuk be, és átestünk rajta, kórházba került a kisfiam 6 hónaposan, és ott elkapta, veleegyütt mi is.

De nekünk nem volt rá ennyi pénzünk.

2010. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én sem adattam be. Nagyon sok hányós-hasmenéses betegség van, nem csak a rota, bár azt mondják ha be van oltva, akkor azokon is könnyebben átesik, ha másikat kap el. Nem tudom, de én is úgy érzem, hogy csak van fújva kicsit, erős az üzleti oldala. Ha tényleg annyira veszélyes és népbetegség a babák körében, mint ahogy ahogy a reklámokban említik, akkor ingyenessé tennék, mint pl. a prevenárt, vagy legalábbis elérhetőbb áron lehetne hozzá jutni. Nem mindenki teheti meg, hogy 36-ezret kiadjon érte.
2010. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én beadattam, nem azért mert javasolták, persze sokan le is beszéltek volna róla, de ez a mi döntésünk, és amennyiben el lehet ezzel kerülni egy hetes kórházi kezelést infúzióval, és nem a napi betevő múlik ezen az összegen csak azt tudom javasolni , hogy adjátok be Ti is, én nem tudtam volna elviselni hogy sajnáltam rá a pénzt és kórházban kötünk ki. (valóban igaz hogy más vírus miatt is be lehet kerülni, ami ellen ez nem véd, de ha legalább ez ellen védekezhetünk, akkor sztem megéri!)
2010. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azért nem voltunk közel sem egy hétig kórházban miatta,pedig friss műtétesek voltunk mikor átesett rajta.
2010. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
akkor örülj neki. van, aki rosszabbul jár.
2010. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondod?
2010. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!