Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás?

15 hónapos oltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom 3 hete kapta meg 15 hónapos oltást. Semmi probléma nem volt a doki azt mondta oltás után 10 nap múlva lehet láz, kiütés, nem tapasztaltuk. Viszont most 4 napja semmi nem jó a gyereknek egész nap sír, hisztizik senki nem foghatja meg akikhez eddig oda ment és huncutkodott felkéreckedett semmit nem enged még az apjanak se csak nekem. "Kis barátnőjétől" akivel napi szinten találkozunk a játszón is elkezdett menekülni és annyira el kezd sírni a kislánytól, hogy ha közeledik. Tényleg semmi nem jó most neki és egész nap sír hisztizik nem találja a helyét. Nem tudom mi lehet az oka az oltásra is gondoltam de 3 hét után csak nem az. Foga jelenleg nem jön de eddig egy foga se viselte meg.


Bármi ötlet mitől lehet?


2023. jún. 9. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, idegrendszeri érés, foga is jöhet attól, hogy nem látod, betegség is bujkálhat benne. Bármi, és akármi ebben a korban. Ha az oltástól lenne, nem most jött volna ki.
2023. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az oltás. Azon kívül kb barmi lehet...
2023. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

MMR nagyon maximum 14 nap, utána nem lehet oltás mellékhatása.

Az én fiam a legjobban a kisörlők viselték meg, sokaknál a szemfog a legrosszabb, ezek aktuálisak is lehetnek, nem feltétlen látni előre.

De persze sok más oka lehet, én nem az oltásra gyanakodnék.

2023. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az oltás.

Nézd, milyen fos az időjárás, a felnőttek is nyűgösek, nemhogy egy kicsi.

2023. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az oltastol lesz

Nekem 14 honapos a fiam es mostanaban ugyanezt csinalja.

Pedig az oltast csak jovo honapban fogja kapni

2023. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!