Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosipelus vagy eldobható?

Mosipelus vagy eldobható?

Figyelt kérdés
Kinek melyik jött be, és miért? Még nem döntöttem el, mivel indítsak, így kíváncsi lennék, kinek mi vált be. Ami biztos, hogy nem szeretném a fél életemet pelenkamosással tölteni, de nyilvám sok érv szól a mosi mellett is ennek ellenére.
2023. jún. 12. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Eldobhato.
2023. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Eldobhato. Orulok, hogy elek napkozben, nem, hogy meg a pelenkat is mossam. 😅
2023. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Eldobható
2023. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Eldobható ökopelust használok, nem férne bele mosnom még pelust is
2023. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Mosi. Nem sokkal több időt vett igénybe leöblíteni mint elmenni a kukáig. A többi meg a mosógép dolga. 2 évig nyomtuk. Nincs szemét, nincs kidobott pénz. Még popsikrém se kellett soha. Nem bántam meg
2023. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoztam a mosival, de nem jött be. Folyton átázott, már egy pisiléstől is. Több fajtát is próbáltam. Maradtam az eldobhatónál.
2023. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi vegyesen használjuk. Éjszakára, utazáshoz eldobhatót, otthonra mosit használunk. Én azért kezdtem el, mert elrettentett az a mennyiségű szemét, amit termelt. A mosi hátránya szerintem nem is a mosás, mert az naponta kb.plusz 5 perc meló, hanem inkább az, hogy csomó idő, pénz, meg energia, mire az ember megtalálja a megfelelő fazont, beszerzi használtan, kialakítja a rutint, szóval bele kell ásni magad, nem biztos, hogy be fog válni, ha random rendelsz aliról egy csomagot. A rutin nálunk annyi, hogy a gyerek fürdővizében nagyjából kiöblítjük a betéteket, kiteregetjük, és aztán mennek a gépbe, egy héten egyszer van emiatt plusz mosás. Egyébként eldobhatóból is meg kellett találni a fazont, volt, hogy abból is kifolyt. Azzal azért egyszerűbb az élet.
2023. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Is-is...sajnos a mosiból van kevesebb, mert lusta vagyok foglalkozni vele rendszeresen.
2023. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Eldobható, igen környezetszennyezobb, de egyszerűen az időmnek egy részét sem pelenka mosassal szerettem volna tölteni, nekem fontosabb pl hogy tanuljak, minél több nap tornazzak (ha csak 10percet is), olvassak, rend legyen a lakásban stb.
2023. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most a harmadik babát várom. Van egy sulis és egy ovisom. Náluk az eldobható pelenkát használtam. Most én is erősen elgondolkodtam a mosható pelenkán. Sok embert végig hallgattam! Akik használják, használták.. Érvek, ellenérvek. Végül úgy döntöttem, persze lehetséges, hogy kipróbálunk majd 1-2 fajtát, de az eldobható mellett döntöttem.
2023. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!