Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetek pici cukrot a teába,...

Tehetek pici cukrot a teába, ha nem issza meg simán a kamillateát? 3 hetesek vagyunk és tápszeresek

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
én nem tettem bele...nem akartam h a fogak rovására menjen, szépek is fogaink...nekem anyós anya mondta h bóne tegyek meg dokinéni védőnő is, ilyan pici babának...persze gondolom van akik tesznek.próbálkozz másfajtával sztem
2008. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tettem bele, de tényleg csak ici picit. Nem kell túl sok, ők még azt a lehelletnyit is édesnek érzik. Nekem most 1 éves a fiam, és kb. 2 napos kora óta kap teát is, én mindig tettem bele kis cukrot neki, de nem lett édesszájú ettől, vagyis mostanság így egy évesen kicsit válogatós, vagy nem is válogatós, hanem inkább nincs türelme enni. Amióta járni tud. Minden érdekesebb neki, de hát ez egy ilyen szakasz.

A fogait nem tette tönkre az a pici cukor, mondjuk neki csak két hónapja jött ki az első foga, pontban 12 hónaposan, de én napjában többször is megmosom neki.

Szóval szerintem ha gondolod, tegyél neki egy picike cukrot, de az is lehet ám, hogy nem az ízzel van a gond. Az én fiam ennyi idősen csak a forró teát itta meg. Nem a meleget, nem a hideget, a forrót. Máshogy nem kellett neki.

2008. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbálj más teát adni neki, aminek kellemesebb az íze. Pl:édeskömény vagy csipkebogyót is lehet. Ha végképp nem tetszik neki, nekem azt mondta a védőnő, hogy egy kis szőlőcukrot tegyek bele neki . Az enyém a csipkebogyót szereti. 3 hós kisfiú anyukája
2008. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tettem, a dokinő javaslatára. Nem tudott kakilni a babám, és azt mondta a doki,ha teszek pici cukrot a kamillateába,akkor az meghajtja.


Ennyi idősen nem nagyon lehet még variálni a teák közt, max édesköménytea, meg a mecsek baby tea félék.


A granulátumos teák 4hós kor fölött ihatóak, de azok cukrozottak, és nincs valami finom ízük.

Az én babám legszívesebben a vizet, vagy az izesítés nélküli kamilla teát issza meg. Igaz, 9.5hónapos.

Ja, és tápszeresek vagyunk mi is az elejétől fogva.

2008. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!