Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani egy 1 éves?

Mivel szeret játszani egy 1 éves?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülinapja lesz a tesóm fiának. Kérdeztem őket, mit vegyek neki, de nem tudtak mit mondani. Az autók annyira nem köti le a figyelmét, amivel épp szeret játszani, ez a gyűrűpiramis (rúd, amire a karikákat kell rakni), meg pakolgatni, rágcsálni mindent. Mászik a lakásban, közben van valami a kezében. Nekem nincs még gyerekem, és elég ötlettelen is vagyok így, hogy ők sem tudnak konkrétat mondani. 10 max 15ezer lenne a keret a játékra. Köszi ha tudtok ajánlani valamit!

2023. jún. 14. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Formabedobó,formaillesztő tábla pl

Én gyermekem ilyenkorsemmivel sem játszott,a fdlfedezés volt menö.

Ajándékkártya esetleg? Dm rossman stb

2023. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a clammy puha színes rágcsálhato kockák is jók , sokféle van belőle.
2023. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én mindenkinek egy minőségi plüssállatot vettem az első szülinapjára. Én is azt kaptam a keresztapámtól es a mai napig imadom azt a plüsst, meg a tudatot, hogy tőle kaptam az első szülinapomra.
2023. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: köszi, formebedobót láttam náluk. a formaillesztő tábla ez a tipik fa "puzzle"? ahol a zebra helyét meg kell találni pl? nem szeretnék ajándékkártyát, mert oké hogy rá költik (vagy ami kell), de akármilyen hasznos is, nem pelenkát és popsitörlőt szeretnék az első szülinapjára adni :) még ha nem is fog emlékezni rá.


2: ha a puha, szilikonos építőkockára gondolsz, azt réges rég rágcsálja :D


3: a plüssöktől anyuka gutaütést kap, mert csak tárolja, de porosodik csak, mosni kell a 0 használat után, stb... :D így nem merek beállítani vele


köszi nektek! :)

2023. jún. 14. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Lehető leghaszontalanabb dolog a plüss.

Bébitaxi, nyuszis motor vagy legkisebb motor, csepphinta, golyófürdő, de bemész egy jàtékboltba és az eladók tudnak segíteni.

2023. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1 éves a fiam. A bébitaxi nagy sláger most nála. Vagy ráül, vagy tologatja.

Amúgy nála minden menő, ami jármű. Van olyan könyve, amiben mindenféle jármű van. Na azt naponta 10x végig kell nézni. :)

Meg a Duplo amit szintén nagyon szeret. Maradt a nagytesótól, 1x elővettük, azóta sokat játszik vele. Főleg a figurákat szereti belőle.

2023. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2023. jún. 14. 10:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen még a doboz érdekesebb, mint ami benne van :D

De most 4 hónappal később már érdekli a fisher price kutyája, amit ha itt-ott megnyomsz beszél és zenél.

Bevásárló kocsi, csattogós lepke, 2 darabos bébi puzzle, kismotorral még nem megy de már érdekli, szobai gyereksátor, ezek a kis műanyag élethű állatok (csomagban lehet venni őket), most már elvan a könyvecskékkel is, baba porszívó.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

1 évesen még nem nagyon lehetett ajándékot adni a kislányomnak, mert tényleg a csomagolás érdekelte csak, de ha olyat veszel, ami 3-4 hónap múlva lesz sláger, szerintem az is teljesen jó.

2023. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyűrűpiramis mellett nagy szerelem a torony építő pohár és minden fürdős játék. Vannak ezek a kád szélére tapasztható kis habtapi formák, 4 hete vettük neki (11 hónaposan), azóta minden este azzal pancsol. Van még fürdős könyv meg spriccelő bálna, azokkal már egy ideje játszik. A szívószálas kulacsot is most kezdi felfedezni, abból is imád mindenfélét inni. Nem nagyon eszi a szilárd dolgokat, de házi smoothiekat minden mennyiségben megiszik ebből.
2023. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Barmivel ami nem jatek 🤣

Ott egy doboznyi jatek a fiamnak,es o a taviranyitot,a lanyom iskolai cuccait,az ures zacskokat,a fakanalakat tartja a legjobb jateknak

2023. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!