Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktátok kiszedni,...

Hogy szoktátok kiszedni, kimosni a babák szeméből a szempillát? Hogy tudom ellenőrizni, hogy tuti nem került a szemébe, alá?

Figyelt kérdés
Több ilyen alkalom volt ma, hogy szempillát láttam a szemében. Legtöbbször pislogással kijött, ezért most is először többször megsimogattam az arcát a szeme mellett, hogy pislogjon. Utána még vizes zsepivel töröltem át párszor. Száraz zsepiért mentem, de mire visszaértem eltűnt. Igaz lassan 9 hónapos, forgattam a fejét, kezeit. Remélem kijött neki. Utána lehúztam kicsit a szeme alatt az arcát, de a szeme alatt sem volt semmi.

2023. jún. 14. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A csaladomban mindenki szemuveges kivetel nelkul en es a gyerekeimnek tokeletes a latasunk.

Ne rettegj elore,hogy mit orokolt.

Es az csak egy szempilla nem egy nagy szálka.

2023. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt ilyen, az egyik alkalommal egy erősebb hajszál volt bent, akkor felhivtam a gyerekorvost hogy mit javasol. Azt mondta azonnal vigyem a Heim Pál-ba hogy kiszedjék. El is mentünk, kicsit hülyének néztek, mondtam nekik hogy bocsánat, de a gyerekorvos küldött kérdeztem hogy mit csináljak legközelebb és ott mondták hogy mossam ki vízzel. Mondom forralt vízzel? És úgy nézett rám az orvos mint a piros kukoricára, hogy nem, sima csapvízzel. Na mondom oké, mondjuk még mindig nem tudom hogy hogyan kéne kimosni csapvízzel belőle, de majd ha úgy alakul próbálkozunk
2023. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!