Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a 11...

Van itt olyan akinek a 11 hónapos babája már csak 1x alszik napközben? Mintha a kisfiam át szeretne állni napi 1x alvásra, de én ezt még nagyon korainak tartom... hiszen a "nagykönyv" szerint csak 18 hónapos kor körül lehetne.. ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 21:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a nagykönyv...

Lányom is 11 12 hónapos lehetett. Neki így jó volt és kész.

2023. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az én Fiam is 11 hónapos kora körül állt át. Reggel alszik kilencig legalább, délután kb. kettőtől ötig, fél hatig, este tíz körül alszik el. A szükséges alvás idő így is megvan! Most 19 hónapos.🙂
2023. jún. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én fiam is egy év körül állt át, és örültem is neki, mert így legalább van egy órás alvása végre. Addig csak ilyen 30-40 perces izék voltak és megőrültem tőle, hogy a napom etetés meg altatás, de szabadidő semmi, mert mire elaludt, kel is fel.
2023. jún. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A lányom 10 hónaposan állt át. Ő pl.másfél évesen már nem is aludt nap közben sajnos.

A fiam most lesz 13 hónapos, ő múlt héten 1x aludt, most a héten megint 2x. Bár az 1 jobb, mert akkor este időben le lehet tenni. De ő tudja, mennyi a jó neki. :)

2023. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A lányom 9 hónaposan hagyta el a délutáni alvást. Helyette este 6-7korul kidolt, és reggel 9kor kelt.

Ha nagyon fáradt volt, akkor max heti 1x aludt délután. De nem ez volt a jellemző.

Most 3,5 éves, azóta sem változott semmi,csak nem 6-7 körül alszik el hanem 9. Semmi baja.

2023. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 NTBS ***** válasza:
Simán előfordul.
2023. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2023. jún. 15. 07:28
 18/20 flora08 ***** válasza:
Az én kisfiam is egyéves kora előtt állt át napi egy alvásra, a születésnapja előtt kb. három héttel. Amíg kettőt aludt, letettem délelőtt 10, legkésőbb fél 11 körül, ébredt dél körül, megebédelt, aztán délután is aludt egyet. A délelőtti alvás szépen lassan kitolódott addig, hogy délben vagy negyed egykor tettem le, így sokszor csak 2 körül ebédelt, ha hosszabbat aludt, még később 🥴 akkor gondoltam, hogy ha már eddig kibírja, akkor megebédelünk időben és azután teszem le, mert ez a napirend már nagyon nem volt jó. Eleinte nem tudott egy és negyed óránál tovább aludni, kellett kb. két hét, mire hosszabbat, két órát (vagy többet) aludt.
2023. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
flora08 megkérdezhetem, hogy amíg 2x aludt a délutáni alvása hánykor volt és mennyi ideig tartott?
2023. jún. 15. 14:30
 20/20 flora08 ***** válasza:
Kezdetben legkésőbb negyed négykor letettem és kb. egy órát aludt. De mikor kitolódott az első alvása délre, már nem tudtam letenni délután.
2023. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!