Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van kesve a mozgasfejlodesb...

Le van kesve a mozgasfejlodesbe. Mindjart 11 honapos meg csak kuszik, hintaztatja magat. Mostmar neha felul magatol, fel-felhuzza magat a butorok mellett. Be fogja hozni a lemaradast?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 11:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
Ez nagyon nagy probléma, nagyon le van maradva, mindenképpen vidd el egy gyógytornászhoz minnél hamarabb.
2023. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mar voltunk, jarunk tornara .

Azt mondtak semmi vaj csak neki lasabb a tempoja.

2023. márc. 19. 12:11
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
Akkor meg szerintem nincs jelenzősége a kérdésnek,ha már jártok tornánára,akkor biztosan behozza, lehet lesz majd tanulási zavar ilyesmik
2023. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már, nincs lemaradva. És nem, a lassabb mozgásfejlődés nem egyenesen arányos a tanulási zavarokkal.
2023. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Velem hasonló volt, 10 hónaposan még ülni sem tudtam, sem magamtól, sem segítséggel. Nem mondom, hogy nem probléma, de gyógytornával be fogja hozni, én is behoztam. Nálam először mindenki nagyon megijedt, mert sokkal kisebb is voltam a kelleténél, de miután minden vizsgálat negatív lett, az orvosok is megvonták a vállukat, és azt mondták, hogy akkor csak “lusta” vagyok.
2023. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem is egyenesen arányos, de érdemes fokozottan odafigyelni erre. Ezt írni is akartam az előző kommentemnél. Nálam erre már nem figyeltek annyira, pedig jó lett volna, azt is lehetett volna fejleszteni.
2023. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Az a jó, ha sokat kúszik, mászik. Inkább attól lesz tanulási problémája, hogy 8 hónaposan megy.
2023. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Nincs igazad, 6-os. Szinte az összes adhd-s gyerek gyorsan haladt a mozgásfejlődésben. A nyugodt, kiegyensúlyozott mozgásfejlődésű babák sokkal jobb esélyekkel indulnak.
2023. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%
Környezetemben egyik gyorsan fejlődőnek sincs tanulási vagy egyéb problémája, és de lemaradás 11 hónaposan, néha felül és csak kúszik ez gond, nem véletlen járnak gyógytornára,hidd el értek hozzá tanultam.
2023. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Az a te környezeted. Az én környezemben meg több olyan gyerek van, aki már 8-9 hónaposan ment, nem kúszott+mászott, vagy csak nagyon keveset, és vagy hiperaktív, vagy adhd-s.
2023. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!