Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi a 8 hónapos babáitokkal kapcsolatban. Nektek hol tartott a fejlődés ebben a korban?

Figyelt kérdés

A fejlődése nem feltétlen a jó úton halad, vezetek neki babanaplót, és most a 8hós oldalra nem tudok új fejlődést írni, mert még mindig ugyanazokat csinálja mint 7 hónaposan. Semmi fejlődés. Kúszni nem kúszik, térden hintázik már 6,5 hós kora óta, semmi értelmes szava nem volt még mindig se egy babaaa se egy mamaaa semmi.

Akkor hiába mutatok neki könyvet, magyarázom mi micsoda mutogatom, de nem érdekli oda se néz. Elmondtam már 100szor neki h tütü az autó, megkérdezem hol van a tütü? Aztán vagy elkezd sírni(?) amit nem is értek, vagy nem foglalkozik velem.

Ez azért elég gáz sztem, hogy 1 hónap alatt semmit nem fejlődött. Nem lehet tanítani semmire, nem utánozza a gesztusainkat, semmi hajlandóságot nem látok arra, hogy érdekelje.

Az ébrenléti ideje is katasztrófa 1 óra után elkezdi a hisztit, 2 óra után elalszik, ha mégsem akkor tovább megy a nyafi. Holott az ilyen korú babák 3-4 órát is fent vannak.Írtam a védőnőnek azt mondja vigyem el vasat nézetni. Elviszem majd, de érdekelne hogy másnál is volt e ilyen?


2023. jún. 15. 13:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nyilván nem értelmes szót várok el, de nála a sikitozásba kimerül ez. Nincs semmi babanyelve.
2023. jún. 15. 15:27
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ne viccelj,szerinted egy nyolc honapost a konyv fog erdekelni?csak annyira mint mas targyak.nem azert fogja a konyveket szeretni mert az konyv,hanem mert szines stb .

Az ertelmes szavat meg ne vard most...fiam 14 honapos es harom szavat tud mondani,ennyi idos koraban csak gagyogott

Meg mutatod neki,hogy tütü?es azt varod,hogy meg meg is mutassa utana.te hol elsz?egy nyolc honaposrol beszelunk.

Mi a fenere akarod tanita?szamolni irni?

Ezert elvinni orvoshoz te jo isten.nagyon el vagy tajolodva

Az alvas meg?hat megall az eszem,hogy szegeny gyereked meg akkor nem almosodhat el amikor akar mert anyucinak nem tetszik...

2023. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szep,hogy aggodsz a babadert de aggodj akkor amikor tényleg van problema ne akkor amikor nincs.

Ne nevelj anyamasszony katonajat a gyerekbol,akit minden egyes nyekkel dokihoz visznek.

Az ilyen paramamiknaknlesz altalaban eletkeptelen gyerekeik felnőttkorban.

2023. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Fú baszki, kár volt ezt kiírnom😂
2023. jún. 15. 15:35
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen kar... először gondolkodj vagy olvass a gyereknevelesrol
2023. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
8 hónaposan persze,hogy ennyit csinál még. :D Mutogatás is 1 éves státusz kérdés. 6 hónaposan igen,hogy gagyog-e. :D Gagyogásként ilyeneket csinált,hogy gugu,vava,stb.:D Nálunk 11 hónapos lesz,ha olyanja van,mondja hogy mama,vagy hogy "nem",de ennyi,amúgy meg hablatyol maximum. 8 hónaposan visítozott,sikongatott,ciklizált később. Most is több a gagyogás,mint a "beszéd". Mutogatni az ujjával most kezdett 2-3 napja kb. A könyveket nemrég kezdte nézegetni például,de ezt nem úgy kell elképzelni,hogy rámutat,hogy mi micsoda...meg ha kérdezem hol van a könyvbe ez az,őt sem érdekli úgy,ránéz és kész. Szerintem is picit sokat vársz el tőle. Nálunk is volt,hogy a babanaplóba nem igen tudtam "új" dolgot,utána meg 2 nap alatt fejlődött rengeteget. Halad az ütemében és kész.
2023. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
17# Ja,azt akartam,hogy amit leírsz,azt sok 1 éves baba sem tudja,nemhogy egy 8 hónapos.
2023. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Na kérdező vegyél vissza, agresszív vagy nagyon. Persze sajnos az ilyen sosem látja be,hogy problémái vannak. De vannak, neked,nem a babának.
2023. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hujjuj. Himnuszt ne szavaljon? 8 HÓNAPOS baszki. Mit beszéljen meg mutogasson meg legyen ébren 3-4 órát? Olvass már utána, hogy egy ekkora CSECSEMŐ mire képes reálisan.
2023. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
67%
Ne javasold neki 21 hogy olvasson mert az ertelmi szintjevel meg teged is lenyomorekoz mint engem.
2023. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!