Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltok valamilyen emléket...

Csináltok valamilyen emléket a gyereketeknek az első éveiről?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam csinálok egy kis dobozkát amibe beleteszem a kis ruháját ami először vokt rajta, babanaplót, első rajzát,első szülinapi tortájáról a műanyag díszt stb. Tudom, hogy ez nekem lenne emlék mivel ő nem fog emlékezni, de hátha...Szerintetek butaság? Esetleg van ötletetet vagy tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? 1 éves baba anyukája

#baba #állomás #fejlődés #születés #emlék #első tapasztalatok #pici élete
2017. júl. 22. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, en megtartok minden emleket (gyertya, elso cipocske, karszalag, stb.), plusz fotokonyveket csinaltatunk, es 5 naplo van teleirva az elso 6 everol :) Szoval igen, mondhatom hogy csinalok :)
2017. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kórházi szalag, terhesnapló, babanapló,első rajta, gyertya, első cumi, talp lenyomat, karácsonyi mézeskalács (amit ő díszített)Eddig ezeket tettük el.

Minden lvben csinálunk egy karácsonyfa díszt együtt, amit a fára teszünk

2017. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A szülinapja után csináltam egy fotókönyvet és nekünk is van dobozunk, ebben a karszalag, köldökcsonk, a születéséhez gratuláló kártyák/képeslapok, az első tortájáról a dísz és a gyertya van benne (meg az első zoknia). Én még a partyból is eltettem 1-1 papírtányért és poharat :D

Babanapló nekünk is van, de nem igazán töltöttük :/

2017. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép albumot csináltam, szerkesztettem a CEWE-nél, az esküvőnktől (5 hónapos terhes voltam) az 1. szülinapjáig.

Ebben szerepelt minden, ami a terhesség alatt és az 1. szülinapjáig történt.

Vannak benne uh képek, esküvőnk, a kórházi fotók, dédis fotók, családtagok szülinapi fotói (amin a kicsi is ott volt), kirándulások, sírós képek, vicces képek, rólam kialvatlan kómás képek, az első karácsonyos képek... bezárólag az 1. szülinapi képekkel.

Ezt ajándékba adtam anyóséknak és imádják.


Ezt jobbnak láttam, mert nem szeretek tárgyakat gyüjteni. Az első rajzát, ami nem firkálmány, valszeg félreteszem majd, de a fogát nem, kisruhát meg biszbadz díszeket nem.


Viszont félre tettem a karszalagját, uh képeket, cd-ket.

2017. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!