Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyelmesebbek lesznek az...

Figyelmesebbek lesznek az autósok, ha a "baby on board" matricát kirakjuk?

Figyelt kérdés

Éppen úton vagyunk, a mögöttünk lévő autós elég balesetveszélyes helyzetet teremtett a tilosban előzésével, szemből is jöttek...

Vajon figyelmesebbek vezetnének, ha kiraknánk a "baby on board" matricát?



2023. jún. 18. 10:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Kutyát nem érdekli.
2023. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Az ilyen gyökereket csak a "rendőrség" felirat szokta némileg befolyásolni.
2023. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, az csak egy cuki matrica, senkit nem érdekel.
2023. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Anyukaként, 2 gyerekkel a hátam mögött írom, hogy vezetésnél engem is hidegen hagy, ki mivel matricázza fel a kocsiját.
2023. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Miért lenne figyelmesebb?
2023. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Esetleg balesetnèl segìthet, hogy mindenkeppen nèzzèk meg, ott-e a gyerek hàul. De elvileg mindenkèppen meg kène nèzni amùgy is.

Ahogy az utakon közlekednek, nem vagyok benne biztos, hogy minden vezető tud olvasni..m

2023. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%
Elég szomorú, hogy nem. Főleg szülők részéről.
2023. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

"Elég szomorú, hogy nem. Főleg szülők részéről."


Aztán miert? Alapból mindenki a saját életét védi. Tehát arra figyelj, hogy vele ne történjen baleset. A vadidegen akárki gyereke nem lényeges számára.

2023. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%
Mondjuk parkolásnál nem állok 6 autónál közelebb, nehogy a drága anyuka, vagy valamelyik poronty rámnyissa az ajtót. Én az ilyesmit a "nem tudok vezetni, úgyhogy vigyázz velem" jelzésnek veszem. Szóval szerintem az autósok csak mégveszélyesebbek akarnak majd megelőzni, mert jobb előtted lenni, mint mögötted. Ki tudja, hogy mire leszel képes...
2023. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Az aki nem tud normálisan közlekedni akkor sem fog ha egy matrica van a másik autón.
2023. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!