Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, hogy úgy érzitek, párotok...

Van, hogy úgy érzitek, párotok nem figyel eléggé? Veletek hogy viselkedik a párotok, figyelmesebb, kedvesebb?

Figyelt kérdés
A hormonok miatt szeretetéhesebb vagyok, mint valaha. Szegény, ha nem mosolyog rám, sírva fakadok.... 7 hetes
2009. szept. 29. 03:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez a hormonok miatt van én is hamar elsirom magam,minden hülyeségen:-(7 hetes vagyunk mi is,a párom mindenben a kedvemben jár,sokat segit,még szerintem túl is aggódja.Mindig mondja nem tudja hogy birja ezt a 9 hónapot majd:-))
2009. szept. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Túlságosan sokat foglalkoztok magatokkal.A párod is szeretetéhes,nem csak te.Próbálj valamilyen hasznos elfoglaltságot,hobbit keresni,és ne várd a párodtól,hogy körülugráljon.A terhesség természetes állapot,még ha hormonális változásokkal is jár.A régi kismamák sem igényelték,hogy mindenki kedvesebb legyen vele,vagy kényeztesse.Ők is vágytak a szeretetre,de nem értek rá ilyesmin agyalni.Neked sem tesz jót,ha a hátralévő időben ezen parázol.
2009. szept. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi nemrég nyitottunk egy üzletet,úgyhogy a párom most azzal van elfoglalva + még ott a másik melója is.de azért velem is foglalkozik.Most még elvagyok igy,a lényeg,hogy akkor mellettem legyen amikor majd itt a picur.Az elején én is érzékenyebb voltam,de elmúlt.Én amúgy is szeretetéhes vagyok.Boldog Babavárást!!!
2009. szept. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Öregem, kb 2 hete tudod, hogy terhes vagy, de már nyavalyogsz?

Jesszus...ilyenkor sajnálom a pasikat...Egyébként meg ez nem szeretetéhség, hanem a "terhes vagyok, mindenki foglalkozzon VELEM" szindróma.

Én 15. hétben vagyok, ha úgy adódik, megkérem a páromat, hogy hozzon ezt vagy azt a boltból, esetleg masszírozza meg a talpam, de ennél többre momentán nincs szükségem. Szeret, én is szeretem őt, nem a világot váltottuk meg, hanem gyereket várunk, miért kellene folyton a sarkamban lihegnie?

Van egy barátnőm, aki, mióta elmondtuk a nagy hírt, annyira figyelmes velem, mintha egy kemoterápiából felépülgető beteg lennék, komolyan már idegesít. Mindig mondom neki, akkor segíts, amikor már állati nagy hasam lesz.

Nektek is akkor lesz majd szükségetek igazán a párotokra, amikor a harmadik harmadban lesztek, de szegény addigra már ki lesz zsigerelve.

2009. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Nincsen ezzel semmi gond, csak nem szabad túlzásba vinni. Mindenki más és más, van aki nem érzékeny és van aki nagyon. Én amikor éreztem hogy elszalad a ló /márpedig az érzed/ akkor vissza fogtam magam, muszáj hogy ne menj a párod agyára. Nekem szülés után is tartott ez a 'szindróma', amíg a hormonok vissza nem álltak és amíg igazán fel nem fogod hogy anya vagy.

Hát nem tudom. Nekem nagy hassal sem kellett segítség, pedig márciusban szültem, attól még hogy nagy hasa van valakinek nem tudom miért kell úgy viselkedni mint aki hadiroppant.

2009. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Én is ugyanígy vagyok. Az előbb hozott a párom 1zsemlét, és ahogy odaadta, dobásnak vettem, és visszaszóltam, hogy miért kell hozzámvágni a zsemlét! És bőgtem egy nagyot! :-) Most meg, 10 perccel később röhögök az egészen!

hormonok,tuti,mert ez valójában nem én vagyok...de kontrollálni kell magunkat,nehogy feszültségbe menjen át!

5+2 hetes

2009. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

10.37 megint.

A 15.hetes km örüljön neki, hogy őt elkerülte ez a "tünet", nem kell másokat lecseszni a hormonkavalkádban, hanem ilyenkor inkább maradj bölcs.

És ez márpedig szeretetéhség.

Vannak,akik 2hete tudnak a babáról,de több érzelemmel gazdagodtak,mint te a 15 hét alatt...

2009. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Erdekes,en is mindig kemeny csajnak tartottam magam,most vagyok 16 hetes es kb 2 hete,azon is elsirom magam ha ket macska ...,szoval mindenen,akar mikor ossze tudnak futni a konnyeim es csak kell kontolaljam hogy ne sirjam el magam,de nem mindig sikerult.Szoval jo annak aki nem igy eli meg az egeszet,es nincsen semmi baj azzal aki igy eli meg.mindenkinek boldog babavarast kivanok.
2009. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Nekünk pont rosszul jött össze, mert ugye nekem tombolnak a hormonjaim, ő meg most kezdett bele egy vállalkozásba. Előtte rengeteget foglalkozott velem, most meg örül, hogy él olyan fáradt. Hiányzik nagyon, néha ki is akadok, de muszáj megértenem, hiszen értünk teszi.
2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mindig is azt gondoltam, hogy bitang erős vagyok. Most meg próbaidő alatt kirúgtak, terhesen esélyem sincs munkát találni, 3 hónap alatt már látható lesz a hasam. Itthon ülök és lekötöm magam amennyire csak tudom, de így jobban feltűnik, hogy egyedül maradok minden gondolatommal. Nem arra van szükségem hogy felöltöztessenek, vagy alám tolják a széket, mindössze több figyelmességre vágynék. Köszönöm a kommenteket, vmennyire megnyugtatott, hogy az érzéseimet más is u.így éli át.
2009. szept. 29. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!