Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy nem valami...

Honnan tudom hogy nem valami komoly baja van?

Figyelt kérdés

Egész nap szinte alszik a kislányom. Kb két, jóindulattal 3 órát volt fent ezidáig. Eddig nem volt ilyen. Ezekben az órákban párszor mosolygott, ha otthagytam az ágyon akkor sírt, nyöszörgött. Ha felvettem elvolt.

Az evése kb ugyanannyi. Eddig 3 pelust cseréltem neki. Most a 4., Ami rajta van és van benne. (Eddig nem nagyon szoktam nézegetni, hogy mennyi csak úgy nagyjából)

Picit aggodalommal tölt el, hogy ennyit sír meg alszik.

Azon gondolkodom, hogy vajon rosszat ehettem, vagy valamit ami nekem nem ártott de neki igen?! Ennek amúgy mik a jelei ha valaki romlottat, eszik? A netet bújom, de semmit nem találok. (Ez mondjuk nem áll fent, ez ilyen mellék kérdés)

Vagy az idő? Egyszerűen nem tudom mire gondoljak.🥺


2023. jún. 18. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
3 hós
2023. jún. 18. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrásnál sokat pihennek, de azért figyelgesd, jó ha nyitva van a szemed.
2023. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Gyanus nekem az,hogy a romlott kajat bedobtad .

Csak nem te vagy a penészes túrót evő szoptatós anyuka?

2023. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na de mit nézzek rajta? Holnap azért felhívom a védőnőt. Alapjaiban tudom mit kell rajta nézni, csak ez az alvás nekem fura. Kutacsát, ujjait, szemeit nézem, de nincs változás. Ill. ugye a pelenkáit számolom.

A kérdéséből merült fel a kérdés. Probléma?

2023. jún. 18. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen napok, front is lehet, időjárásra reagál, növekedési ugrás, előző nap jobban kifáradt, stb-stb. Az én gyerekeimnél is van néha ilyen (mármint csak volt, a 3 évesnél már tényleg betegségre utal, ha egész nap alszik, de pár hetes/hónapos kora környékén mindkettejüknek voltak ilyen időszakai, amikor sokat aludtak és alig voltak ébren).

Az, ha te romlottat eszel, nem igazán mutatkozik meg a babán. Az anyatejbe nem kerül át a "romlottság", attól max te leszel beteg. Ha meg olyan betegséged van, amit észre sem veszel, akkor azt ő sem kapja el, mert az ellenanyagaid bőven megvédik őt is.

Szóval én nem aggódnék. Amúgy még ha lázas is lenne és ennyit aludna, de szopizna eleget, akkor sem paráznék, kicsiknél még gyakorlatilag ez a megoldás a legtöbb betegségre.

2023. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ront ránk a meleg,náluk az ilyen apróságok is bekavarnak.
2023. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!