Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jatszatok egy olyan 7,5...

Hogy jatszatok egy olyan 7,5 honapossal, aki meg nem tud ulni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tokre nincs elkesve es meg van ideje ra, hogy elsajatitsa az ules kepesseget, szoval nem akarom surgetni.

Jelenleg hason jatszik a kisholgy es kuszni tud mar 2 honapja.


Az zavar egy kicsit h igy annyira semmilyen a jatek amit lehet vele jatszani. Egy csomo mokas es tanito jellegu jatekhoz ulni kellene. Igy marad kb annyi h barmilyen jatek, targy ami elekerul azt tapizza vagy a szajaba tomi.


Ti mit jatszatok a 7-8 honapos babaval ha meg nem tud ulni?


2023. jún. 24. 15:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Pókerezni szeretnél vele? Vagy mit? Ha nem tud ülni akkor gondolom fekve, vagy hason fekve.
2023. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarlak elkeseríteni, de az én 9 hónapos babám már rég tud mászni meg ülni, olyan nagyokat mégsem lehet még vele játszani :)

Kérdezem, hogy "Hol a maci?", és akkor odamászik a macihoz, megfogja (vagy megeszi 😀), kb. ennyi :)

Tapsolni nem akar, ha kérek tőle valamit, még nem engedi el, hogy ideadja, szóval inkább magának eldobálja meg rágcsálja a játékokat ülve, vagy odamegy a bútorokhoz és feláll, ennyi egyelőre a tudomány :)

2023. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mar reg maszik meg ul? Vajon baj lenne a babammal?🤔 kozeleben nem vagyunk meg egyiknek se:(
2023. jún. 24. 15:24
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már lemaradva - na ezért kell egy kicsit tanulni is a fejlődésről -, amikor ennyi idősen még kúsznia se kellene! (Értsd: akkor se lenne megkésett, ha még csak forogna)
2023. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindent lehet egy csak fekvő babával is játszani 🤦

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.

Egyik gyerekem megkésett volt, még 1 évesen is csak kúszott, mégis jól eljátszottunk.

Labdáztunk (kúszott érte, visszagurította), csipeszt adogatott, kipakolta a ruhákat, kukucs, csiki, repülő, móka, kacagás, olvastam neki, formabedobózott fekve is..stb.

2023. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igem de ezeket amiket felsoroltal csinaljuk honapok ota…. Kicsit unalmas mar nem csak nekem de ugy latom neki is…
2023. jún. 24. 16:04
 7/25 A kérdező kommentje:
Amugy tudom h nincs elkesve de a 9 honapos statuszban olyan kerdesek vannnak (meg nemcsak a statusz ha em ugy amugy amit tudni kell egy 9 honapos fejlodeserol) amiktol mi meg nagyon tavol vagyunk es nem erzem h 1 honap alatt akkoea valtozas allna be
2023. jún. 24. 16:05
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

En még a 14 honaposommal sem tudok mit jatszani.

Itt ott hozza a labdat meg az autokat,hogy lokdossem el neki,de kb 5 masodperc mulva megunja.

Szinten 5 masodperc mulva megunja ha konyvet lapozunk.

Egyenlore a kedvenc jateka,hogy napjaban 100-szor lepakolja a konyveimet a polcrol,es 100-szor kipakolja az apja ruhait a komódból.

Esetleg probalj te is neki labdat guritani,vagy hasonlokat

En ilyenkor mondokaztam vele a legtobbszor,zenelo jatekokkal jatszottunk,de nekem ult mar,es maszott,tehat könnyebb dolgom volt

2023. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt nem változik rengeteget?

Hat hogy a ...be ne!

Nézz már vissza az elmúlt 7,5 hónapototokat!

Ugyanazt tudta 1 meg 2, meg 3...hónaposan?

Min aggódsz úgy a 9 hónapos státuszon? Semmi extra nincs benne.

Még ülnie se kell addig annak ellenére, hogy háromféleképpen is megkérdezi a kérdőív, de már a "félig ül" válasszal "átmegy a vizsgán".

2023. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
te most tulajdonképpen azt várod, hogy mikor lesz már számodra szórakoztató játszótárs belőle? vegyél egy babysittert és menj el barátnőzni egy kicsit, kezd megártani az anyaság úgy érzem...
2023. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!