Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adnál/adtál a...

Milyen nevet adnál/adtál a gyermekednek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra akik főleg külföldön élnek, hosszú távra terveznek.Én külföldön élek, alapból nem akarok magyar nevet adni itt kisem tudnák normálisan ejteni.

2023. jún. 25. 09:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%
En is kulfoldon elek, a parom nem magyar. Nekem szempont volt,hogy legyen valamiyen magyar megfeleloje a nevnek,mert nekem idegen lett volna. Kisfiunk Nathan lett,bar a Natan magyarul annyira nem tetszik.Magyarorszagon nem adnam. Most jon majd a masodik baba,Noah lesz,ha fiu es Greta,Gina (Georgina jobban tetszene,de a parom nem szereti) vagy Aurora,ha lany.
2023. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
82%

"14 ha értelmeznéd a kérdésemet akkor,értenéd hogy azért nem adok magyar nevet mert itt AZAZ ITT OLASZORSZÁGBAN, nem tudnák értelmesen kiejteni."



"10.De valamilyen szinten szempont hogy M.O-n is kitudják ejteni a rokonok.."


Értelmeztem, mucika. Még mindig csak a magyarok azok, akik ilyen huylesegeken gondolkodnak. Épeszű ember ki tud mondani bármilyen nevet. Nyilván nem lesz tökéletes a kiejtése, de megintcsak egy idióta fog fennakadni azon, hogy nem sikerült tökéletesen. Nomeg még mindig ott van a becenév, ugye, ami BARMI lehet.

2023. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Éltél már külföldön?Mondjuk Olaszországban? Vagy Németországban.Hidd el hogy furán ejtik ki a neveket. Mintha te nem lennél magyar úgy csinálsz.Felesleges a kommented hisz úgysem érted a kérdést.Nem értem miért erőlteted. A kérdés meg az hogy milyen nevet adnál/ adtál a gyerekednek, valamilyen szinten úgy érzem ez az infó nem találkozott az agyaddal.
2023. jún. 25. 19:16
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Külföldön élünk, Dániel lett a kisfiunk.
2023. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy még annyi, hogy ha Mo.-n is akarjátok anyakönyveztetni, akkor olyat kell adnotok, ami szerepel az MTA listáján.


#24 voltam

2023. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nem akarjuk anyakönyveztetni Magyarországon. Ezért sem mert ott nem adhatsz akármilyen nevet. Full hülyeség.Itteni állampolgárságot kapja mint az apukája.
2023. jún. 25. 19:28
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Guseppe olaszul József.

Nekem itt Jozef, Magyarországon József az apukája után.

2023. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
61%

Külföldön éltünk, a környezetünkben élő magyar gyerekek nevei: Abigail, Olivia, Simon, Eric, Victor, Sophia, Emma, Carla, Oliver, Benedict


a miénk Daniela lett, ha fiú lett volna a Patrick nevet kapja.

2023. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

23-ra:


Khm, a 7. komment volt az enyém, de ne zavarjon. 😘



26-ra pedig elarulom, amíg magyar állampolgár vagy, törvényi kötelességed a gyerek magyarorszagi anyakönyveztetése

2023. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

29, jé, tényleg, én nem is tudtam, hogy ez kötelező (24-25 voltam), nálunk nem merült fel, hogy ne anyakönyveztessük, mert a születési országában nem lett automatikusan állampolgár.


(Kérdező: [link]

2023. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!