Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oldal fekvésből hasra fordulás...

Oldal fekvésből hasra fordulás 3 hónaposan normális vagy forduljunk Dévényeshez?

Figyelt kérdés
Éjszakánként fordul elő, hogy addig addig nyűgösködik a baba amìg támasztott oldal fekvésbő hasra nem fordul. Azon az oldalt nem szeret aludni, sem arra fordulni. Nem tudom mitévő legyek. Ez normális? A fogcsírák is elkezdtek mozgolódni.

2023. jún. 26. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzà tennék, hogy hason nagyon ügyesen tartja a fejèt.
2023. jún. 26. 00:16
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne keress gondot ott ahol nincs, lazulj.
2023. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Akkor most mi is a problema?

Hogy atfordult hasra?

Fiam ennyi idos volt amikor hasra fordult,negy honapos amikor hasrop hatra,nem telt el ket het es minden iranyba forgott ..

2023. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti azt hogy túl korán csinálja.
2023. jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal ugyan így jártam, lehet levan neki.tapadva az izma. Én elvinném mindenképpen egy felmérésre hogy kell e tornáztatni. Nálunk úgy kezdődött hogy megjelent ez és forgott még docsekedtem is vele milyen ügyes aztán megjelent a Ctartás is mellé... azóta nem tud se hason lenni se a hasán forgatni a fejét mert fáj neki úgy bevan feszülve. Heti 1 alkalomra jár 1 alkalom 10 ezer mert teljestest. Megéri a 40 et havonta. Látok javulást.

A fogcsírák meg normálisak hogy beindultak. 3 hónaposan indult nekünk is most majdnem 4 de azóta már ki is bújt

2023. jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 honaposan oldalra fordult, 3 honapos kora elott 5 nappal hatrol hasra, 4 honaposan hasrol hatra, 5 honaposan kuszik. Minden rendben vele, latta konduktor, gyerekorvos, devenyes.
2023. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazából nagyon látod rajta ha baj van. Csak forgás miatt nem vinném de ha nagyon feszít biztos de. Pl befeszül a cicire vagy ilyesmi
2023. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Ne aggódj emiatt.
2023. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerekem 3 hónapisan már tudott hátrol hasra fordulni. Kb 2-3 hétre rá, meg vissza is.
2023. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti, hogy probléma lenne. Inkább akkor van gond, ha időben nem fordul át mindkét irányba.
2023. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!