Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tudom, hogy azt a babát,...

Jól tudom, hogy azt a babát, aki még nem tud önállóan ülni, csak olyan etetőszékbe szabad ültetni, aminek az egész ülőkagylóját dönteni lehet és nem csak a háttámláját?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan etetőszékeket, amiknek dönteni lehet az egész ülőrészét?
2010. okt. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk,bár ez nem volt szempont(3 pozícióba dönthető-az ültetést is beleértve).Ára is jó,masszív,könnyen tisztítható.Én meg vagyok elégedve vele.


[link]

2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd autós gyerekülésbe, ezért nem érdemes külön fajta etetőszéket venni, mert max. pár hónap még. Kivéve persze ha amúgy is olyan etetőszéket akarnál venni... :o)
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden nagyobb gyerekboltban kapható ilyen szék. Tudod húzni az időt a babahordozóval, mint már előttem is írták.

Ha nem akarod:

[link]

[link]


[link]

2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is bébihordóban etettem, amíg nem tudott ülni. Tökéletesen megfelelt a célnak:)
2010. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még azt is megkérdezném, hogyha a háttámla döntése mellett a lábtartó magassága és szöge változtatható, az ugyanaz-e, mintha az egész ülőrész dönthető lenne?

Pl.

[link]

Van valakinek ilyen?

2010. okt. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!