Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy egy 9 hónapos gyerekkel az apja mindig azt csinálja, hogy fogja beülteti az etetőszékbe és rajzfilmet nézet vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Apucinak nincs türelme.

Viszont szólni kellene neki, hogy ez hosszútávon nem kamatozó megoldás.

2011. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg olyan, mintha nem lenne hozzá türelme.

Mindig csak ezt csinálja? Semmi mást?

Beszélj vele, mert ez nem jó a gyereknek.

2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az enyém dettó,csak ő nem ezt csinálja hanem kiabál h miért nem tud a játékaival játszani.egy tányér meleg ételt nem ettem hónapok óta,mert arra nem hajlandó hogy foglalkozzon vele amíg én eszem.13 hónapos a kislányom.

és hiába mondom neki még azt se mondhatnám h egyik fülén be a másikon ki,mert szerintem egyszerűen megkerüli a hang.

2011. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dettó,mint az utolsó,csak az én lányom 9 hónapos...
2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én széthúzgálnám a tv zsinórokat, hogy ne legyen műsor :) "Meg kell tanulni" játszani a gyerekkel...
2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam,hogy a férfiak genetikailag alkalmatlanok a gyereknevelésre.Azért próbáljuk meg kicsit díjazni,ha mégis igyekeznek segíteni bármiben.S hallani néhány egészen kitűnő apáról is.Az én kedvesem sem ez utóbbiak közé tartozik.Ha kedve van,eljátszik a picivel,de felelősségteljesebb dolgokat természetesen rám hárítja.Ha meg fáradt,....mert ő lehet......hát az anya úgyis tele van energiával,polipkarjai vannak,s egyik lába itt,a másik ott.Mert bizony sokszor ilyenek vagyunk,tehát szuperek,s erre a pasik képtelenek.De így is szeretjük őket.
2011. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, hogy hogy játsszon vele. Lehet, hogy nem csak türelme, de ötlete sincs, hogy mit kezdjen egy ilyen kis emberkével. Attól is függően, hogy apa mennyire laza, kergetheti 4 kézláb, lovagolhat a hátán a segítségeddel, ilyesmi. Nálunk ez inkább apa dolga, meg a közös táncolás, stb. Velem inkább a leülős, türelmes, nyugodtabb, tanulós, olvasós dolgokat csinálja. De azért velem is őrültködik, apával is olvas.
2011. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na,nekem égnek állna az összes maradék hajam-ami még nem hullott ki a törpétől ;) !Na,szóval,utolsóhoz csatlakozom.Próbáld rávenni,h mászkáljon vele,vmi közös játékot találj ki,vagy bohóckodj te a kicsivel és célozáttok be apát,hátha csatlakozik ő is.Ugye a legegyszerűbb a tv elé ültetni....néha ismerem,de azért nálunk ált játszik is a kicsivel,bár én szoktam apának mondani,h egy tv előtt tespedő,nagyseggű gyereket akarsz magadnak????Erre azért ált kapcsol.
2011. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, de ezeken már túl vagyunk... :S


Apukának szimplán elege van abból, hogy a gyerek elrabolja az idejét és nem tud filmeket nézni, csak úgy el lenni.


Számára a gyerekkel levés az esetek 85%-ban inkább nyűg, mintsem örömteli dolog lenne számára :(

2011. ápr. 17. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Négykézlábazós vagyok. Remélem átbillentek ezen. Néha nálunk is így van vele apa, de azért sokat is játszanak. Szerencsére sosem kellett még a fejéhez vágnom, hogy nem csak megcsinálni kell azt a gyereket. Remélem nálatok is alakul majd a jó irányba.Főleg jön a nyár, jó idő, hátha ez hoz változást.
2011. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!