Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba nem alszik mi...

6 hónapos baba nem alszik mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőhónap 5-én lesz 6 hónapos a babám eddig kézben aludt el mindig 15-20 perc után le tettük és semmi baj nem volt egész éjszakát is végig aludta/alussza.

Viszont most két napja ha kézben akarjuk altatni sír ha le tesszük az ágyra egy hangja sincs és magától akar el aludni ezzel csak az a gond hogy nem megy neki próbálunk neki segíteni de akkor sem jön össze neki csak miután annyira kifárad már elalszik annyira rossz nem tudom mit tegyek első perctől kezdve figyelek a rendszerre mindenre most pedig szegény úgy alszik csak el ha már kimerült és egyszerűen nem tudom mi az oka valaki volt már esetleg így? vagy bármi tipp nagyon aggódom érte :(

(Nappal már inkább mikor alvás idő van inkább elviszem sétálni mert úgy alszik ) féltem nagyon :( válaszokat előre is köszönöm ❤️


2023. jún. 27. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekünk nem volt, viszont voltak egyéb kis nyűgök.

Pl. volt pár nap, mikor hiába altattam el kézben, mint mindig, mikor le szerettem volna tenni, mindig felébredt és sírt, bármilyen óvatos is voltam. Utána hirtelen visszaállt minden a régi kerékvágásba, nem derült ki az oka 🤷

Szóval hátha nektek is magától elmúlik.

Ráadásul ma az én kisfiam is nagyon rosszul aludt napközben, elvileg komoly front van, lehet ez is a ludas, ha mostanság kezdődött nálatok.

2023. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jön a foga, front van, meleg van, zavarja valami, vagy csak szeretne a közeledben lenni, előfordul. Megoldódik magától. Nálunk is voltak időszakok hogy 40 perceket tartottam az ölemben, utána sikerült csak becsempészni az ágyba. És persze mindenre felkelt, arra is ha a másik szobában leültem az ágyra, vagy nyekkent a parketta, elment egy kocsi a ház előtt, és kezdtünk előről. Esélyem sem volt takarítani vagy főzni, esetleg enni, wcre menni, ablakot nyitni amíg alszik. Éjszaka kínomban már sokszor a földön aludtam az ágya mellett, akkor ő aludt nyugodtan, meg valamit nekem is sikerült.
2023. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 6 honapos alvasregresszio egyik legfobb “tunete” a nehez altatas. Probalj mas altatasi modszert (az en babam ugyanennyi idos, hol ez, hol az jon be nala). Ha sehogy nem megy, akkor majd csak tullendul ezen is. Hanyszor alszik napkozben? Nem alszik veletlenul tul sokat?
2023. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!