Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 honapos baba hirtelen 3...

Vigosi kérdése:

6 honapos baba hirtelen 3 oraval kesobb alszik el. Miert?

Figyelt kérdés

Mult heten kezdodott az egesz. Addig minden nap 19:30-kor a lanyom aludt. Ejszaka 1x kelt fel majd reggel 6-kor. Ez teljesen jo volt.


Mult heten viszont nem akart elaludni. Azota este 22:00 oraig nem hajlando aludni.


Nem jon a foga.

Nincs fullgyulladasa.


Amire gondoltam, hogy a szoba nem teljesen sotet... kicsi feny jon be. Lehet ez az oka?


Vagy micsoda?



2016. jún. 26. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez problema lett az 5 honaposomnal mar egy honapja. Egyre kesobb sotetedett, o meg egyre kesobb aludt :/ bar mi valtoztattunk a napkozbeni alvason is, ha 2x alszik napkozben, akkor este kesobb alszik el valamivel altalaban. de a sotet is nagyon kozrejatszik.
2016. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet változik az alvásigénye. A többi alvás és a reggeli ébredés időpontja változatlan? Az enyém elkezdett korábban kelni és elhagyott egy nappali alvást. Viszont megnyúltak a nappali alvások és összességében többet aludt nappal, 4x30 perc helyett ilyen 3-3,5 órát osztott el 3 részletben és így az alvás szükséglete nyilván nem nőtt, csak kevesebb maradt éjszakára.
2016. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mult hetig ez volt a program :


06:30 keles.

09:30 - 11:00 alvas

13:00 - 14:30 alvas

16:30 - 17:30 alvas

19:30 - 01:00 alvas

01:15 - 06:30 alvas



Most


08:00 - keles velunk

minden valtozatlan kiveve amiutan 17:30 korul felebred aztan mar csak 22:00 utan alszik.


Ma este megprobalom teljesen besotetiteni a szobat.

2016. jún. 27. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Sikerult?
2016. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nyár, vagy az időjárástól? Én is most sokkal később fekszem le, igaz, nem vagyok kisgyerek, de lehet, hogy valami időjárásdolog lesz a háttérben.
2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan van egy növekedési ugrás is. Általában ez klasszikusan azt jelenti, hogy többet eszik pár napig, de a kisfiam például ilyenkor egyik napról a másikra megváltoztatta az alvási igényeit, szokásait. (Az evésén meg nem is lehetett észrevenni.)


Nekem fél éves korától pl. kétszer alszik már csak, igaz, akkor másfél órákat.

Én a helyedben megpróbálnám nyújtani a napközbeni ébrenléteket, hátha kijön eggyel kevesebb alvás.

2016. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szemetes zsakokat raktam az ablakra, teljes sotetseget csinalva a szobaba. Ido szerint 19:30 kor ugy aludt mint akit fejbe vertek. Reggel 07:30 - ig :D


Sotetito beredelve.

2016. jún. 28. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is le kell húzni a redőnyt. Máshogy nem volt hajlandó nappal aludni. (Januárban az éjszakai alvással nyilván nem volt ilyen probléma csak nappal.) Alvás helyett nézelődött meg játszott volna aztán meg sírt, hogy ő álmos..
2016. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mert álmos
2016. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!