Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beütötte a fejét, lehet baj...

Beütötte a fejét, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

2,5 éves kislányom most este mérges lett az ágyban, mert valamit nem engedtem neki és teljes erőből, lendülettel hanyatt vágta magát(ült), és koppant egy nagyot a feje a háttámlán, ami ilyen bútorlapból van.

Elég gyorsan megnyugodott, de utana mondta h fáj neki, de jó kedve volt, nem szédült, nem beszélt össze vissza jobban mint maskor,majd elaludt. Lett egy pukli hátul a fején.

Nagyon aggódom, foleg h éjszaka lesz és nem tudom úgy figyelni :/


2023. jún. 28. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányás, eszméletvesztés, vér szivárgás orrból vagy fülből, ha nincs, akkor nem komoly a probléma.
2023. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból a bútorlap sokkal nagyobb hangot ad ki, mint amekkorát üt. A pukli azért azt mutatja, hogy tényleg beütötte, ráadásul agyrázkódás szempontjából hátul a legveszélyesebb, de szerintem amíg nem mondja, hogy rosszul van, addig te se aggódj. Észre fogod venni, ha éjjel rosszul van, hány, akkor is, ha nem ülsz ott fölötte. Nem fog álmában meghalni. Ha nem alszik jól vagy valami gyanús, akkor meg úgyis beviszed. De szerintem valószínűbb, hogy semmi baj nem lesz.
2023. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából pont ettől félek, hogy éjjel történik valami és nem veszem észre.. De akkor próbálok megnyugodni kicsit
2023. jún. 28. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Na hogy van a kisasszony? :) Tudtál aludni?
2023. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik minden rendben, köszi :) kicsit nyugosebb ma, de később is aludt el este, és reggel korabban ebredt, szóval valószínű csak amiatt, amúgy agyrazkodasra utaló jel nincs szerencsere :)

Én nem igazán aludtam, de az legkevesebb :D

2023. jún. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!