Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Reggel elájultam és beütöttem...

Reggel elájultam és beütöttem a fejem a halántékom alatt. Lehet komoly baj belőle?

Figyelt kérdés
Az orca csontom azóta is fáj, ha megnyomom akkor ott valamivel erősebb a fájdalom. Szerencsére pont nem a halántékomat ütöttem be, de sok rosszat olvastam most, nagyon félek! Eléggé megfáztam pár napja, influenzaszerű tüneteim vannak (gyengeségérzet, hőemelkedés), amik az esés óta nem lettek rosszabbak. Van okom aggódni?
2017. jan. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esés következtében is lehet bajod, de az sem mindennapi, hogy elájulsz csak úgy. Ez mitől van?
2017. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az influenza miatt ájulhattam el, tegnap alig bírtam enni, szinte csak folyadékot ittam. Nagyon legyengültem, és reggel mikor felkeltem hirtelen rosszul lettem. Aztán kaptam cukros teát, reggeliztem, azóta nem szédültem. Félek, hogy nagy bajom lehet az ütéstől!
2017. jan. 20. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz, valószínűleg elküld egy röntgenre, és akkor már többet fog tudni.
2017. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!