Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ilyen eljárás ?

Normális az ilyen eljárás ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eljutottunk odáig a feleségemmel,hogy babánk nagyobb lett és akár vigyázzhat rá más is. Anyósomra bármikor rá hagyná viszont anyukámra még nem szeretné mert 1-2x nyög ha eteti vagy felveszi egy picit. Én ezt a fajta eljárást részéről sérelmezem mert ugyan úgy anyósnál is előfordul az ilyen . Normális az ilyen vagy én reagálom túl?

2023. jún. 29. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszinte leszek, szerintem a legtöbb nő a saját édesanyja felé húz. Őt ismeri igazán, talán több időt is töltött a babával, mint a másik mama.

Konkrétan mit értesz amúgy az alatt, hogy ‘nyögnek’?

2023. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igazából nem töltött több időt a babócával anyós mint anya , a nyögésen azt értem pl amikor van egy kis kényeskedés,nem tetszés. Nem sírás vagy sírás közeli állapotról van szó félre értés ne essék. Csak ilyen baba hang
2023. jún. 29. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek?


Őszinte leszek, anyósomban én sem bízom úgy, mint anyukámban.

2023. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a gyerek ‘nyög’… hát a gyerekek nem így fejezik ki a nem tetszésüket, hanem üvöltenek. Egyszerűen akkor a párod nem akarja anyukádra hagyni a babátokat, ennyi. Szerintem ez a nyögős indok nem állja meg a helyét, esetleg kérdezd meg hogy valójában mi áll a háttérben. Másfelől tök érthető a párod is. Nem akar megbántani és mondott valamit.

Én se hagynám anyósra a gyerekemet, pedig felnevelt már 3at, a kapcsoltunk is jó, de nem egyezik a nevelési stílusunk és nem bíznék benne, hogy nem-e csinál olyat, amit én elleneznék amúgy, ha ott lennék.

2023. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos
2023. jún. 29. 14:30
 6/11 anonim válasza:
94%
Kamu kérdés. Egy férfi nem használja a babóca szót. Kivéve, ha langyi, de akkor meg nincs felesége és gyereke.
2023. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez gyakori, én soha nem bíztam anyósomra a gyerekeim. Egyszer végignéztem ahogy sógoromék babájával bánik, mikor elugrottak 20percre. Akkor megfogadtam hogy soha nem bízom rá.

Ritka az olyan anyós meny viszony, ahol ez működik, főleg ilyen pici babánál. Lehet később már rá meri bízni.

2023. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj 3,5 hónapos gyereket nem hagynék még anyámra se,nemhogy bárki másra.Örülj,ha abban partner,hogy a saját anyja vigyázhat rá már néha.Okot leírták,egyszerűen nem bízik meg annyira anyukádban,mint a saját anyjában.Ez meg tetszik -nem tetszik teljesen normális dolog.
2023. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagyom szívesen a férjem anyjára a gyereket, mert amíg az én anyukám azonnal megnyugtatja a gyereket és keresi, hogy miért sír, az anyósom szerint csak a hangját próbálgatja és vigyorog az arcába, hogy na mit akarsz mondani? Sír basszus, éhes, azt akarja mondani. Lehet, hogy nem torkaszakadtából, sikítva sír, mint akit nyúznak, de sír. Én úgy tudok elmenni itthonról, ha biztonságban van a gyerekem. Ez nem egy süti, hogy igazságosan elosztjuk, hogy egyszer itt, egyszer ott. Ha nem bízom az anyósomban, akkor nem hagyom rá.
2023. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2023. jún. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!