Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő anyukák nektek is sok...

Kezdő anyukák nektek is sok kérdésetek lenne?

Figyelt kérdés
Szoptatással, fejlesztéssel, foglalkozással, játszással, hozzátáplálással kapcsolatban? Lehet én vagyok csak ennyire ráfeszulve hogy minden érdekel?

#kisbaba #Kezdő anyukák
2023. júl. 5. 14:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Csatlakoznátok csoporthoz is ahol egymástól kérdezhetünk? Tapasztalatokat megosztanánk?
2023. júl. 5. 14:05
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Itt az egész internet jobbnál jobb szakmai tematikus oldalakkal, ez bőven elég és sokkal jobb, mint az akármilyen anyukák tapasztalatai, mivel a gyerek szerencsére nem uniformizált lény, úgyis meg kell találni mindeben a saját utatokat.

Amúgy meg a Facebook dugig van ilyen csoportokkal, nem te találtad fel a spanyol viaszt...

2023. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindent elolvastam előre, azt hittem, hogy többet tudok, mint a védőnő, aztán odakerült a kezembe a baba és hirtelen 0-24-ben tudtam volna kérdezni olyan dolgokat, amik nincsenek fent interneten. A leggyakoribb kérdésem az lett volna, hogy "ezt miért csinálja?" és sokra 1 év babázás után sem tudtam meg soha a választ. Pedig nagyon kerestem és nagyon fontos lett volna tudnom rá a választ. Nekem egy szoptatási tanácsadó jött volna jól, volt egy akihez tudtam menni, de nehezen fogadott, rácuppantotta a mellemre a gyereket és mondta, hogy így kell csinálni, viszlát. Ami miatt mentem, azt meg nyilván csakazértse csinálta ott előtte, úgyhogy nem tudott igazából segíteni.
2023. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló aki nem is kedves!

Attól mert te mindent tudsz és tökéletes vagy még nekem lehet jó lenne néha valakit kérdezni vagy tanácsot kérni! Na az ilyen emberektől mentsen meg a jó isten.

2023. júl. 5. 14:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg facebook csoport van külön témákra specializálódva. Hasfájástól kezdve altatáson át hozzátápláláaon keresztül mozgásfejlődésig. Igazából itt neked kell csatlakozni és kérdezni ha felmerül valami.
2023. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

#4. Köszi, viszont.


Az itt véghezvitt vernyákolás helyett pedig inkább keress magadnak Facebookon egy szimpi csoportot és csatlakozz... Több értelme volna.

2023. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszoló leírta a tutit. De te idegen emberek véleménye szerint akarod nevelni a gyerekedet. Az szép. Majd a Marika megmondja neked a facebook csoportban, hogy "figyej ha a gyerek üvőt én csak a tévé elé rakom oszt elhalgat". Na, hajrá a csoportkereséshez. Vagy neveld úgy, ahogy te szeretnéd...
2023. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy szóval sem írt olyat, hogy mindent tud. Egyáltalán tudtad értelmezni, mit írt? Tényleg tele az internet ilyen csoportokkal, szóval nem te csinálod az első ilyen csoportot, hanem éppen a több ezrediket.

2023. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, van, aki nem szereti, de javaslom belepni a honapos babas csoportba a Facebookon. Nem szakmai, de tapasztalatot cserelni jo. Ezen kivul en is internetrol tajekozodom, de szinten mindennek utanaolvasok.
2023. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem is értem ha valakinek nem tetszik miért kommenel? Én kezdő anyukákhoz próbáltam intézni a kérdést de látom a kötözködő emberek találtak meg. Nem más fogja megmondani hogy nevelem a gyerekem de ha tapasztalatot olvasnèk az másnak miért baj? Ők biztos mindent tudtak az első perctől kezdve! Vagy talán nincs is gyerekük és egyedül besavanyodva élnek. De legalább most írhattak biztos jobb is lett a mai napjuk! A holnapi is legyen szép!
2023. júl. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!