Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem vagyok egyedül?...

Ugye nem vagyok egyedül? Kisfiam 20 hónapos eddig kb.3x aludt át az éjszakát. Még mindég kel 1-2x cicizni. Hiába eszik nappal eleget, mégis ébred. Nem zavar, csak érdeklődöm.

Figyelt kérdés
Teát, vizet, nem fogadja el, cumi sem kell neki. Csak én:)
2010. okt. 13. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Volt kb. 1 hét amikor csak reggel ébredt fel 6 körül, de utána még elaludt vissza cicin. Mostanába 3-4 között ébred (azt hiszem, néha nem is emlékszem rá, hogy mikor keltem felhozzá. :)) ).
2010. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem oda írni, hogy 20,5 hós most a kislányom.
2010. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!! Kisfiam 23 hónapos, és bizony sokszor előfordul még, hogy odafordul hozzám. Pár kortyot iszik, és alszik is tovább. Ez nyilván nem az éhségről szól, hanem a közelségről, engem sem zavar.
2010. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pár nap és 19 hónapos a kislányom, most is fent volt éjjel, igaz most hajnalban 4 órakor, ez már haladás nálunk. Sosem cumizott, már nem cicizik, maximum iszik egy kis teát, de van hogy azt sem. Azért csinálja csak hogy kivegyem az ágyából és odafeküdjek mellé a nagyágyra. Ha elalszik visszacsempészem az ágyába és megyek vissza a férjem mellé :)
2010. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szomszédban élő kisfiúk is hasonlóak a Te fiadhoz. Mire a szomszéd anyuka lefekszik aludni, a kisebb gyerek már ébred is. Ő nehezen bírja nagyon, mert négyszer ötször is felkel mindegyik gyerek.
2010. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém 22 hónapos lesz 1 hét múlva, kislány. kb. 1 hónapja alussza át az éjszakát, hajnalban ált. ébred 1x, de pl. tegnap aludt este 8-tól reggel 6ig (amikor is véglegesen felébredt, nem egy későnkelő) megszakítás nélkül. ettől függetlenül összeviossza forog, lerúgja a takarót, gondolom ugyanúgy megébred, mint eddig, csak visszaalszik magának. nem tettem érte semmit, egyszer csak így lett. persze volt fokozatosság, de nagyjából 16 hós kora körül javult meg az alvása, és most 3 hete meg jóformán nem kel egyáltalán. na igen, kijöttek végre a fogai.... :)))))))
2010. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sógornőm fia 2,5 éves, és napközben 1-2-3 óránként cicizik (amikor eszébe jut), éjszaka is többször kel cicizni.
2010. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amig szopik, ez igy lesz. Ha nem zavar, csináld tovább, amit edfig. Mikor mar abbahagyja teljesen a szopit, aludni fog. Addig nem.
2010. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!