Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egyedül szoktam parkokban...

Egyedül szoktam parkokban trickingelni (freeruning), annyira zavaró tud lenni mikor 10-12 évesek odajönnek bámulni, zavar?

Figyelt kérdés

hogyan kéne kezelnem a dolgot? ha egyszerűen idegesít


ha csapatba mennék nyilván nem lenne, ez az érzés ,de még nem találtam magamnak csapatot


ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

18f


2011. szept. 23. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, mindent megbámulnak. Többen lennétek, akkor is. :)

Keress egy helyet, ahol a csinos lányok nézhetnek, hátha összejön valami...

2011. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem akarsz beletalpalni az arcukba, sem elküldeni őket a brébe, vagy önuralkodsz, vagy lehagyod őket. indulat kezelés és önkontroll.
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. köszi :D.

2. nem vagyok az a bunkó típus hogy elküldjem őket .de kifejezetten zavar ha bámulnak. nem kell nekem önkontroll mivel nem vagyok egy agresszív alkat. inkább önbizalom, ez az egész feltűnősködés kifejezetten zavaró tud lenni:\

2011. szept. 23. 23:36
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan arról beszélünk, csak te máshogy nevezed. az is kontroll, hogy a sok zavaró biszba.sz miatt ne zavartasd magad. egyébként biztos menő vagy, nem csoda ha néznek. nem tudod megszokni?
2011. szept. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

maga a sport amit csinálok nagyon menő tény és való, de mindehhez az én kevésbé menőző személyiségem mintha nem férne össze egymással


őszinte legyek egyrészt örülök ,meg tök jó érzés mikor elismernek hogy ajjha te ilyet is tudsz. más részt meg ahogy mondod. nem bírom megszokni hogy néznek..

2011. szept. 24. 17:45
 6/14 anonim ***** válasza:

viszont emberekkel élsz együtt, és nincs pénzed magán pályákra.. és még csak erőszakos állat sem vagy, hogy elüldözd őket.

próbálj meg felnőni a helyzetedhez, fogadd el, hogy elismernek, hogy látványos és menő amit csinálsz, nem kell zavarba jönni. még személyiségfejlesztő is az edzőértéke mellett.

2011. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:) , na asszem beállok a tükör elé önfejleszteni magam

köszi:D

2011. szept. 24. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem elég, ha holnap is lemész gyakorolni, azok fényében amiket írtam :)
2011. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ha nem is holnap ,de sokszor kifogok menni, .habár egyik pillanatról a másikra nem fog menni ,de idővel belenevelhetem magamba hogy ez egy jó dolog ami nem kéne hogy zavarjon

köszönöm a válaszodat

2011. szept. 24. 20:49
 10/14 anonim ***** válasza:
woow, utána néztem, hogy mi az, és szerintem én is bámulnálak téged, de inkább valszeg csodálattal :D hogy tudod megcsinálni? kikapcsolod a gravitációs teret, vagy mi? :D
2011. szept. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!