Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz könnyebb?

Mikor lesz könnyebb?

Figyelt kérdés

Már ordítani tudnék, szégyellem de azt kívánom valaki vigye el legalább egy napra. Pedig imádom de folyamatosan csak sír, egy másodpercre nincs el egyedül én meg kikeszulok. Semmit nem tudok csinálni mellette. Fáradt vagyok és nyűgös én is, de semmi nem köti le és semmi nem jó amit csinálok..Örülök ha wcre kijutok...


Most két hónapos.. kérlek mondjatok valami biztatót.


2023. júl. 12. 11:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne amúgy szègyen ha valaki elvinnè kicsit? Ha nem is egy napra, pár órára. Mi fél napot vigyáztunk unokahúgomra, míg a szülei programoztak. Igaz ő már három hónapos volt és tápszeres. Amúgy ez ilyen, majd túl leszel rajta. De ha neked is van segítséged, ne érezd cikinek, ne mártírkodj, fogadd el. Ne hallgass az ősanyàkra.
2023. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%

2 hónapost semmi nem köt le max anya közelsége

Talán kéne tudni hogy miért ordít.

Kevés a kaja ,fáj a hasa.....

Így senki ne tud segíteni.

2023. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Ez a 4.trimeszter


Amikor a fiam betoltotte a 3 honapos kort,mintha kicsereltek volna

2023. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem. Fokozatosan lesz könnyebb. 4 hónap körül már jobb volt de nekünk még tartott a hasfájás akkor is.

Minden baba más.

Őszintén szólva én mindig várok valamit hogy majd akkor jobb lesz, de még mindig nehéz. Most épp azt várom hogy járjon.

Nem olyan egyszerű másra se bízni, nekem sincs senkim akiben megbíznék és ráérne vigyázni.

Kitartást kívánok, túlélésre játszottam én is, még mai napig is, az idő az megy csak át kell vészelni a nehezebb napokat.

Fokozatosan jobb lesz, ha másnem majd ha bölcsis lesz. :D

2023. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Majd akkor, ha bölcsis, ovis lesz!
2023. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

3,4 hónapos kora után már érdeklődőbb a világ iránt, akkor ez elmúlik, hogy csak rajtad akar majd lenni. De nem akarom elvinni a kedved, lesz más. 3 hónapig nem tudtam enni sem, csak ha a kezemben volt a baba,de volt, hogy a férjem etetett...

Én most azt mondom a 2 évesem mellett, hogy nem hiszem el, hogy akkor panaszkodtam, amikor leraktam és ottmaradt 😅

De mindegyik korszak csodás és mindegyik elmúlik. Ez a korszak is el fog múlni, kitartást.

Küldd el a ferjeddel egy 3 órás sétára a ház körül, addig aludj egy nagyot. Ha meg mégis felébred,nem 4 km-re lesznek, hátha kipihentebb leszel.

2023. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2 évesen lett jobb mikor bölcsibe ment.
2023. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

21 hónapos. Még kindig igaz amit leírtál és nem látom az alagút végét.


Szeptembertől megy bölcsibe, bízom benne onnantól jobb lesz.

2023. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 3. gyerekem ugyanilyen. Sose volt el egyedül, evett, aludt vagy sírt. Most már 17 hónapos, most se lehet magára hagyni még pisi időre sem, mert mindig megtalálja, ami nem neki való. Mindenhova felmászik (szék, asztal…). Csak akkor van el, ha vele foglalkozunk 24 órát.

Azt hittem, két gyerek után már minden tudok 🤣🤣🤣 Hát nem. A 3. feladja a leckét rendesen. Szerintem ő a 2 emberes baba. Ma is reggel óta visít mindenen. Pl nem bír valamit lecsavarni, szétszedni, vagy ilyesmi. Meg ha nem engedek olyat, amit nem szabad, akkor megint visít. Éjjel is felkel százszor. Nem tudok nyugton meginni egy kávét sem, mert jön és ugrál rajtam. Én is nagyon fáradt vagyok. Na ezt nem azért írtam, mert neked attól jobb lesz. Csak nagyon együtt érzek, és kitartást kívánok!

2023. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiammal 3 hónapos korában lett jobb. Nagyon szurkolok, hogy jobban legyetek! (Tudomtudom, elcsépelt, de a hurcizás nekem megmentette a napokat. Még nyáron is csak engem zavart, hogy összeizzadunk.)
2023. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!