Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz könnyebb?

Mikor lesz könnyebb?

Figyelt kérdés

Már ordítani tudnék, szégyellem de azt kívánom valaki vigye el legalább egy napra. Pedig imádom de folyamatosan csak sír, egy másodpercre nincs el egyedül én meg kikeszulok. Semmit nem tudok csinálni mellette. Fáradt vagyok és nyűgös én is, de semmi nem köti le és semmi nem jó amit csinálok..Örülök ha wcre kijutok...


Most két hónapos.. kérlek mondjatok valami biztatót.


2023. júl. 12. 11:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
2 5 hónapos korától sokkal jobb lett, a nagyobbaknál a 3. Hónaptól. A 4. Trimeszter elég kemény az tuti.
2023. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
ELMÚLIK. En ezt mondogattam magamnak. 4. honap korul lett jobb. Most 6 honapos, kezdodik a szepa, igy megint itt tartunk. 🙄 Kitartast!
2023. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

9-es olvastam én is a több emberes babáról lehet az én fiam is ilyen?!


Tényleg nincs el semennyire, nehéz dolgom van mert a férjem a munkája miatt nagyrészt külföldön van így sokszor vagyok egyedül. Ez S kanikula pedig még inkább elveszi az erőmet.


Szeretnék neki testvért de már elbizonytalanodtam teljesen.. vagy ez majd ha nagyobb lesz változik?


Csődkênt élem meg hogy én ezt akartam de most meg nem bírom.


Köszönöm a válaszokat

2023. júl. 12. 12:10
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Szerintem ilyen idosen mindegyik gyerek tobbemberes. Az eleje nehez. En folyton sirtam. Most is azt mondom, nem lesz testvere, de aztan ki tudja, lehet 1 ev mulva mashogy fogom gondolni. Pihenj vele, amikor tudsz, hurcizz, menjetek setalni, amikor tudtok. Hasznald ki, mert amugy meg elkepeszto gyorsan eltelik, tenyleg.. most, hogy fel eves, csak pislogok, hogy hova ment el az ido, pedig meg most is brutal nehezek a napok neha, es neha meg most is sirok vele.
2023. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

A legnagyobb ökörség az ha saját magunk felé állítunk elvarasokat és azokban bukunk meg. Mi ez? Vizsga?

Sir? Tudtad h sírni fog, mindenkinek nehéz. Ez az időszak ilyen, nem értem miért kell a túlélésen kívül még magadat is ostorozni. Attól lesz rosszabb. Senki nem kéri számon hogy érzed magad, ezt ta csak te érzed, nem vagy attól rossz anya hogy ki vagy bukva, fáradva, és nyűgös vagy. Mi az hogy csődként eléd meg? Tán azt hitted szuper anya vagy, és majd csillám lpónisan könnyed megy neked? Senkinek nem megy olyan könnyen, csak van aki ezen nem agonizál, hanem csinálja, tudva hogy majd könnyebb lesz

2023. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz.

Nekem az egyikkel 4 hónapos korától lett jobb, a 2.kal 1,5 éves korától.

Hordozást próbáltad? Ha nem, akkor ajánlom, ez a 4.trimeszter, ilyenkor fontos a közelség, és a hordozással 2t is nyerhetsz, a sírás csökkenését, és még mást is tudsz közben csinálni.

Kitartást! És merj segítséget kérni, valaki vigye el nyugodtan, vagy maradjon vele, te menj el kicsit, rendelj kaját, könnyíts, ahol tudsz, háztartásd engedd el.

2023. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%

14!

Nem igazán értek egyet. 2 lányom van, az első 3-4 hónapban ettek aludtak. Soha nem volt itthon olyan patika rend, friss vacsora és nem akkoriban annyit tudtam mellettük aludni ennyit nem szégyelltem.

Utána beindult a kicsinél a mozgás fejlődés, a nagynál a pavor alvás.

Kedves kérdező!

Nem hasfájós? Eszik eleget?

2023. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Azzal vigyázz, hogy ki mit mond, mikor lesz könnyebb. Rendegeteg leírták itt is, hogy 3 meg 4 hónapos kortól... Én is ezt vártam. Aztán nem lett könnyebb akkor. Majd vártam, hogy könnyebb lesz mikor elindul. Minimálisan tényleg könnyebb lett. A következő könnyebbség akkor lett mikor egyedül tudtam vele kocsival menni már 1,5 éves kora körül - addig ordított a kocsiban. De szignifikánsan akkor lett könnyebb, amikor nem voltunk 0/24-ben összezárva, hanem elment bölcsibe. Ott a nehézséget a betegségek okozták. Most 3 éves, már simán oda lehet adni 1-2 napra a nagyszülőknek ottalvással - ezt a részét tudatosan építettük, hogy szeressen menni és kvázi nyaralásként élje meg. De nem passzoljuk le állandóan. Max eddig életében 2szer volt. Plusz a bölcsiben van ottalvós pizsiparty havonta, arra szokott menni. De már az is szuper, hogy tud biciklizni, múltkor úgy mentünk el futni 5 km-t a férjemmel, hogy ő bringázott mellettünk. Ez pl fantasztikusan jó érzés volt. Egy szó mint száz, azzal ahogy egyre jobban önállósodik, egyre könnyebbnek érzi az ember az operatív részét. Közben vannak más nehézségek - de nekem ezek ezerszer könnyebbek mint a csecsemőkor, mikor azt éreztem megfulladok az összezártságban. Most van terem, énisőm és feltöltődve, minőségien tudok vele lenni.
2023. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 van, könnyű sosem lesz,kicsit könnyebb igen idővel, mondom úgy,hogy a legnagyobb kis tini, na Ő igazi többemberes volt, de meg igy is az első 3 hónap volt a legdurvabb aztan 2 évesen dackorszak. Nem szeretett aludni, az evés se volt a kedvence és nem akart sose egyedül lenni. A 2. Egy igazi eszik alszik abba volt de az első 3 hónap Vele is nehéz volt. A legkisebbnek 2 5 hósan lett jobb, de most 7 hósan most is vannak időszakai,hogy le sem tehetem.

Menj bírd Rá a férjedre kicsit pihenj,hogy tudd töltődni,illetve én kicsinék csatos hordozót használok,mert van olyan,hogy semmi nem jó napokig.

2023. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekek most sokkal de sokkal konnyebb mint amikor csesemo volt a fiam.(15 honapos)megy egesz nap,meg sem all,jatszik nem nyafog ha nincs oka ra .

Csecsemokoraban tuleltem a napokat,alig vartam,hogy vanszorogjanak a napok,hetek,hogy minel nagyobb legyen.semmi de semmi pénzért nem kezdenem előről az egesz hercehurcat.

2023. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!