Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretitek pelenkázni a...

Szeretitek pelenkázni a gyereketeket?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Megint a pelenka fétises?
2023. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Mit lehetne benne szeretni?
2023. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Nem. Azért kérdezem, mert pl. tesóm undorodik tőle, a barátnőm viszont nem bánja és azt mondja, hogy jól lehet közben játszani, beszélgetni a babával
2023. júl. 15. 16:22
 4/18 anonim válasza:
87%

Nem szeretet kérdése, automatikus,ha gyereket szültél. Mikor megszültem a lányomat ez nem volt kérdés, a gyerekemet szeretem, nem azt, hogy nem tudja magát tisztába tenni.


A tesód,ha lány, még normális,ha nincs saját gyereke,utána megváltozik, a barátnőd meg vagy vágyik már saját gyerekre,vagy nálad akar evvel bevágódni,ezt látatlanban nem lehet tudni.

2023. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

A nem bánja, meg a szereti nem ugyanaz.

Szart szagolni, törölgetni csak beteg embernek vonzó.

Megcsinálod, mert valakinek meg kell csinálnia, kész pasz.

2023. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én a héten szültem. Nekem nagy élmény még pelenkázni is, főleg, hogy akkor ébren van a baba. De majd egy hónap múlva meglátjuk.
2023. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
30%
Én nem a héten, hanem 23 évvel ezelőtt szültem, azoknak ,akik a saját porontyait pelenkázzák normális, viszont, a kik nem a saját gyerekeik pelenkázzák....szerintem a barátnőd hamis, főként, hogy pelenkázás közben, nem játszadozunk, meg beszélgetünk, megcsináljuk automatikusan és kész, játszadozni a játszótéren kell.
2023. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Játszani sokkal jobban lehet a gyerekkel, amikor nem pelenkázod. Pelusozás közben pont, hogy nem lehet vele (normálisan) játszani. Főleg, amikor elkezd utálni háton lenni és kész kínszenvedés ráhúzni egy pelenkát. Nem véletlenül vannak bugyipelusok. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy szeretek - e pisilni járni és megtörölni magamat.
2023. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
96%
Ez miféle kérdés???
2023. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretet kérdése. Ahogy előttem írták, valakinek meg kell ezt is csinálni (kivéve a fekete öves EC-seknél). Van, aki undorodik tőle, van, aki nem, de olyanról még nem hallottam, aki kifejezetten szeretné a kirobbanó, híg anyatejes kakiból kivakarni a babáját. A babával enélkül is lehet játszani.

Nálunk egyébként a férjem undorodik tőle, én meg tudomásul veszem, hogy ez van. Ki lehet találni, ki pelenkáz gyakrabban ;). Helyette megcsinál sok mást.

2023. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!