Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan viselitek a kamaszkort...

Hogyan viselitek a kamaszkort a gyereketeknél? Ha úgy érzitek, elegetek van belőle, akkor is szeretitek?

Figyelt kérdés

Sok szülő az újszülöttkort borzalmasan éli meg, de ilyenkor meg a kamaszok szülei mondják nekik, hogy a kamaszkor a legnehezebb, legidegőrlőbb.

Ez tényleg így van?

Azért túl lehet élni, ha hülyeséget csinál?


Unokatesóm most 21 éves, második éves egyetemista.

Hát a kamaszkor nem mondanám hogy nála piskóta volt, ő 6 osztályos gimnáziumba járt, és nemegyszer kapott igazgatóit, mert nem ment be az órára.

De ennek ellenére, amikor mentünk hozzájuk, mindig megölelgette az anyját, (a keresztanyámat) meg mindig mondta neki, hogy hiányozni fogsz, stb, ugyanezt az apjának is.

Azt hallottam, a kamaszkor érzelmi hullámvasút.


2023. ápr. 16. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért, te nem voltál kamasz...?
2023. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már túlvagyok rajta.
2023. ápr. 16. 12:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő.


Én szerintem nem sok vizet zavartam. Olvastam, gépeztem, rajzoltam.

2023. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkor olyan, mintha egy soha véget nem érő hullamvasuton ülnél, ahol nagyon magasak a csúcsok és iszonyat mélyek a völgyek és ezek kb pillanatoknént váltják egymást. Igen, az ember akkor is szereti, amikor épp látni se akarja.
2023. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Két nagykamasz fiam van és szerintem a kiskamaszkorszak után ez a legjobb korszakuk. Persze nem unatkozunk mert gondoskodnak róla, sok hülyeséget csinálnak, de legtöbbször csak nevetni tudnék rajta, az a nehéz amikor el kell játszanom a szigorút. Az újszülöttkor sem volt nekem olyan borzalmas, inkább a hisztikorszak viselt meg.
2023. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól h a tököm tele van vele (akár a dackorszak, akár a kamaszkor miatt) még persze h szeretem. A kettő miért zárná ki egymást?
2023. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

A lányom 16. Visszapofázik. Tegnap este közölte velem amikor kicsit megfedtem, halál lazán, hogy kuss és rámvágta a szoba ajtót és kulcsra zárta. Most reggel felkelt, puszi, szia anya, hogy aludtál? Szépen süt a nap, nem megyünk el valahová?

Megkérdeztem, este mi volt? Jah, "felment a szar az agyamba, bocsi, szeretlek"


Ebédkor közölte, ezz a moslékot nem eszi meg. És kivitte a konyhába, odabaszta a pultra és bevonult a szobájába, magára kulcsot az ajtót megint. Most az előbb eljött és megkédezte kedvesen mit csinálok.


Maamból kiindulva maszturbálhatott, vagy aludt. Emlékszem milyen voltam 16 évesen én is. Részvétem anyámnak. :D

2023. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 14-15 éves kor volt nehéz. Érzelmi hullámvasút, kitörések, puffogások, hisztik. Mély levegő, aztán ment az élet tovább. 16 éves korától olyan, mint a kisangyal. De természetesen akkor is volt szeretés, ölelés, anya imádlak.


Én egyébként kamaszokkal dolgozok, és hihetetlen mennyire vágynak a figyelemre, megértésre, szeretetre. Nem könnyű velük, de hihetetlenül hálásak, ha törődsz velük. Főleg azok, akik otthon nem kapják ezt meg.

2023. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7, most komolyan feldobtad a napom! 😂😆❤️

Velem is voltak ilyenek.

2023. ápr. 16. 16:57
 10/21 A kérdező kommentje:

#8, az biztos, ezeket én is nagyon sokszor olvastam már az interneten.

Az is szintén fontos, ha meghallgatjuk a problémáikat, higgadtan beszélgetünk velük, stb.

Tényleg egy érzelmi hullámvasút ez az időszak, viszont nem tudom, mi lehet az oka annak, ha valaki azt mondja erre hogy brutális.

Talán a gyerek drogozik, alkoholista lett?

(aki írta ezt)

2023. ápr. 16. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!