Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy idétlen a kérdés,...

Lehet, hogy idétlen a kérdés, de nektek a férjetek egyenrangú a gyereketekkel, vagy a babátokat jobban szeretitek? Tehát ö áll az elsö helyen? Fontosabb a párotoknál?

Figyelt kérdés
mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel,de annyira szuper a kapcsolatunk,h (még nincs babánk,de rajta vagyunk az ügyön) el sem tudom képzelni,h a ne egyenranguan szeressem majd a fiammal vagy lányommal. vagy ez változni fog?
2012. okt. 29. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálam nem változott! :) A férjemet is és a gyerekünket is nagyon, de nagyon SZERETEM!!! :D
2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

2 gyerekem van. Én is imádom a férjem . Nekem mind egy szinten állnak. Nem is tudok nem is akarok rangsorolni:)

De sok ismerősömtől hallottam már hogy a gyereket szeretik legeslegjobban, tehát ő az első. De hogy ez így normális.

2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos a kisfiam. A fiunkat máshogy szeretem mint a férjemet. A két érzést nem is lehet egy lapon emlegetni nincs olyan, hogy jobban szeretem mert egyformán szeretem mindkettőt csak másféle szeretettel.

Elég kacifántosan írtam remélem érted, hogy gondolom.

2012. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

15,5 hós a lányunk. Természetesen mindkettőnknek egészséges értelemben a lányunk van az első helyen.

Nyilván választani egyikünk sem tud, de az érzéseink nem változtak szülés óta, max. csak erősebb lett.

Szeretnénk még egy gyermeket, aki ugyanolyan fontos szerepet fog betölteni az életünkbe, mint a lányunk.


Mind a két gyereket egyenrangúan fogjuk kezelni, nem lesz kivételezés.

2012. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk 2 gyermekünk van.

Nálam egyértelműen a gyerekek állnak az első helyen.

2012. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi a férjemmel szerelmesek vagyunk a gyerekünkbe. Mi is szeretjük egymást a férjemmel nagyon de a gyereket másként. Sokkal jobban! És ez így van jol. 7 hónapos a kisfiunk.
2012. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges anya-apa-gyerek kapcsolatban nem is fogsz ilyenen agyalni.

Másképp szereti az ember a párját, mint a gyerekét, de mindkét szeretet nagyon is csodás.

Nem állítok naponta rangsort, nem elmélkedek azon, kit miként szeretek. Csak szeretem őket.

Ha majd lesz babád, akkor meglátod, hogy nem rangsor-állító kérdés ez.


Nálunk első a gyerek, de nem alárendelve/elhanyagolva ezzel a másik felet. Más kategória a kettő. Nehéz leírni, de a párodat ugyanúgy szeretheted attól még, hogy egy édes kicsi babát is rajongásig szeretsz.

2012. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerek áll az első helyen.Bár az igaz,hogy nagyon megromlott az addig szuper házasságunk! a gyerek érkezése után.
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én a 16 hónapos fiamat mindennél és mindenkinél jobban szeretem.
2012. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Golan Trevize ***** válasza:
68%

Hú de le fognak most pontozni.

Szóval: vannak az egészséges nők.

Illetve vannak az "ősanyák".

Utóbbi kategóriának csak azért kell egy hím, hogy szaporodjon. Ezek után majomszeretettel neveli a porontyot, apukát meg teljesen elhanyagolja, hiszen már rá nincs a továbbiakban szükség.

Apuka vagy nagy papucs, vagy előbb-utóbb megunja, és lelép egy normális nővel.

Ősanya nem érti, de különösebben nem is zavarja, hiszen a poronty megvan.


2 gyermekes apuka, akinek normális nő a felesége.

2012. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!